Tehnoloģijas

Sentry un Infineon veido kripto aktīvu īpašnieku biometriskās identifikācijas sistēmu

Biometriskā identifikācija

Tehnoloģiju kompānijas Sentry un Infineon paziņojušas par gatavību ienākt tirgū ar biometrisku platformu, kas lietotājiem nodrošina personas apliecību, kuru var integrēt gandrīz jebkurā esošajā infrastruktūrā.

Kā apgalvo kompānijas pārstāvji ­– nākamās izstrādes aktualitāti apstiprina tas, ka ticama personības identificēšana ir kļuvusi par kritiski svarīgu nosacījumu, lai piekļūtu komerciālai informācijai, valsts aktīviem un operācijām kriptovalūtu tirgū.

“Uz konfidencialitāti orientētām biometriskajām sistēmām būs izšķiroša loma drošībā un identifikācijā, īpaši attīstošos kriptovalūtu tirgos.

Mēs uzskatām, ka Sentry būs pirmais komerciāli mērogojamais projekts šai jomā”, – apstiprina Infineon direktors viedkaršu drošības jautājumos un IoT direktors Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā Arno Mozers (Arnaud Moser).

Kompānija Secure – biometriskās platformas SentryCard izveidotāja, jau pabeidz sagatavošanas darbus biometriskā kripto maka ar auksto uzglabāšanu Sentinel izlaišanā. Kā elementu bāzi Secure izmanto kompānijas Infineon SLC37x čipu pēdējo paaudzi.

Infineon drošības kontrolleri, kas sertificēti pēc drošības līmeņa CC EAL 6+, ir paredzēti izmantošanai elektroniskajās pasēs un autentifikācijas līdzekļos, piekļūstot aizsargātai videi.

Avots: Infineon

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top