Visas ziņas

Krievijā plāno izsniegt sertifikātus kriptotreideriem

 

Krievijas Kriptovalūtu un blockchain asociācija (KKBA) apstiprināja kriptovalūtu treideru kompetences vērtēšanas kritērijus

Krievijas Kriptovalūtu un blockchain asociācija (KKBA) apstiprināja kriptovalūtu treideru kompetences vērtēšanas kritērijus. Tuvākajā laikā visi Krievijas iedzīvotāji varēs veikt brīvprātīgu testēšanu un saņemt sertifikātu par profesionālām prasmēm darbam ar digitālajiem aktīviem. Par to raksta, atsaucoties uz asociācijas pārstāvi.

Starp kritērijiem, pēc kādiem tiks novērtēts treidera kompetenču līmenis, KKBA min tehniskās, fundamentālās un semantiskās analīzes, riska un monetārā menedžmenta zināšanas, kā arī tirdzniecības stratēģijas sastādīšanas, treidinga plānošanas, maržinālās tirdzniecības un paškontroles prasmes.

Kā tirgot kriptovalūtas Krievijā

Testēšanas laikā tiks ņemtas vērā arī pārskatu sastādīšanas, dokumentu apgrozības, klientu servisa, atlīdzības, riska un peļņas sadales prasmes – precizēja KKBA

Maijā Asociācija sāka izstrādāt kritērijus un pētīt šo jautājumu – pašreiz viss ir gatavs un programma tiks uzsākta tuvākajā mēnesī. Treideriem tas nebūs bez maksas – jo, ja cilvēks gatavojas profesionāli nodarboties šai sfērā un pārvaldīt svešu naudu, tad viņam ir jābūt kādam paša kapitālam. Būs vairāki līmeņi – pamata, profesionālais, kad cilvēkam ir konkrēta pieredze, un biznesa līmenis.

Testēšanā varēs piedalīties gan privātie treideri, gan arī fondi. Pēc rezultātiem tie saņems sertifikātus, kas apliecina viņu kompetences līmeni. Ja treideris vai fonds pirmajā reizē nevarēs izturēt testu, tam piedāvās apmācības KKBA – atzīmē asociācijā.

Iepriekš KKBA uzsāka izstrādāt standartus ICO projektiem. Asociācijā uzskata, ka prasības palīdzēs atšķirt godprātīgus uzņēmējus no krāpniekiem.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top