Tehnoloģijas

SES mākoņiespējas raidīšanai izmanto jau vairāk nekā 60 TV kanāli

SES mākoņiespējas raidīšanai izmanto jau vairāk nekā 60 TV kanāli

Merznatalia/Depositphotos

Pieaug to raidorganizāciju un TV kanālu operatoru skaits, kuri lineārās televīzijas un satura raidīšanai izmanto satelītu operatora SES mākoņiespēju (SES Cloud Playout) infrastruktūru. Kopš šī gada pirmā ceturkšņa SES mākonī bāzētos pakalpojumus izmanto jau vairāk nekā 60 TV kanāli visā pasaulē. Kā zināms pasaules vadošā satelītu operatora viena no telestacijām atrodas arī Rīgā.

Izmantojot mākoņa elastīgo mērogu un ekonomiku, SES Cloud Playout ļauj televīzijas raidorganizācijām un kanālu operatoriem sagatavot TV saturu pārraidīšanai dažu minūšu laikā neatkarīgi no tā, kur tie atrodas, jo nav nepieciešama aparatūra uz vietas. SES mākoņiespējā TV un satura veidošanai un atskaņošanai nepieciešamā aparatūra un funkcijas virtuāli izstrādātas mākonī, nodrošinot arhivēšanas un atskaņošanas iespējas.

“Mēs esam pārliecināti, ka mākonis ar savu elastību un mērogojamību var maksimāli palielināt apraides risinājumu izaugsmes iespējas, ļaujot mūsu klientiem koncentrēties uz jaunu auditoriju piesaisti un radīt saistošu saturu,” uzsver SES raidorganizāciju segmenta tirgus pārvaldības direktore Ivonna Bertalota (Yvonne Bertalot).

Par SES

SES kā video satura savienojamības risinājumu globālais līderis pārvalda pasaulē vienīgo daudz orbitālo satelītu floti ar unikālu globālā pārklājuma un augstas veiktspējas kombināciju, ieskaitot komerciāli pierādītu, zema latentuma Zemes Vidējās Orbītas O3b sistēmu. Piesaistot plašu un inteliģentu, mākoņu iespējotu tīklu, SES spēj nodrošināt augstas kvalitātes savienojumu risinājumus jebkur uz sauszemes, jūrā vai gaisā, kā arī ir uzticams partneris pasaules vadošajiem telekomunikāciju uzņēmumiem, mobilo tīklu operatoriem, valdībām, savienojamības un mākoņa pakalpojumu sniedzējiem, raidorganizācijām, video platformu operatoriem un satura īpašniekiem. SES Video tīkls pārraida vairāk nekā 8650 TV kanālus, sasniedzot vairāk nekā 361 miljonu mājsaimniecību visā pasaulē, nodrošinot pārvaldītus multivides pakalpojumus kā lineāru tā nelineāru mediju satura piegādi. Uzņēmums ir kotēts Parīzes un Luksemburgas biržās (Ticker: SESG).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top