Tehnoloģijas

Straujš intereses kritums par Shiba Inu tokeniem

Intereses zudums par Shiba Inu

Saskaņā ar “Google” meklētāja datiem, kopš oktobra sākuma interese par Shiba Inu tokena cenu ir samazinājusies par 92%. Nepālas un ASV iedzīvotāji ir izrādījuši vislielāko interesi par šo digitālo aktīvu.

KuCoin kriptovalūtas biržas tirgotājus visvairāk interesēja tieši šis tokens decembra pirmajā nedēļā. Tokens pašlaik ir iekļauts visās 10 lielākajās kriptovalūtu biržās pasaulē, tostarp Coinbase, Binance un Kraken. Paredzams, ka no šodienas tirdzniecību ar šo tokenu uzsāks arī Bitstamp kriptovalūtas tirdzniecības platforma, kas apgrozījuma ziņā ir viens no lielākajiem digitālo aktīvu tirgotājiem Eiropā.

Interesanti, ka, neskatoties uz ievērojamo tokena cenas kritumu pēdējo septiņu dienu laikā (-18,5%), analītiķi ir ievērojuši jaunu interesi no kāda investora par šiem tokeniem un tie ir iegādāti 120 miljonu ASV dolāru apmērā.

Investora pirmais darījums notika 6. decembrī, kad viņš par 105,487 miljoniem dolāru iegādājās 3,15 triljonus Shiba Inu tokenus. Pēc tam pusstundas laikā viņš veica vēl divus pirkumus un attiecīgi iegādājās 84,7 miljardus un 8 miljardus Shiba Inu tokenus.

Shiba Inu tokeni atrodas Ethereum blokķēdē. Daudzi ir kritiski noskaņoti pret Ethereum augsto darījumu maksu dēļ. Tomēr, neskatoties uz to, Ethereum ir attīstības potenciāls, tostarp pateicoties tādu tokenu kā Shiba Inu popularitātei.

Zīmīgi, ka investīciju fonds “Three Arrows Capital”, kura vadītājs miljardieris Su Džu novembrī kritizēja Ethereum par augstām komisijām maksām, galu galā nolēma iegādāties Ethereum digitālos aktīvus par ievērojamu summu – 400 miljoniem dolāru. Tas vēlreiz liek domāt, ka Ethereum ir spēcīgs zīmols, kas daļēji ietekmē vairāku tokenu popularitāti, kas ir pieejami Ethereum blokķēdē. Tomēr no tehnoloģiskā viedokļa raugoties, ir vairākas citas konkurējošas blokķēdes, piemēram, Solana un Avalanche, kas piedāvā zemākas komisijas maksas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top