Visas ziņas

Shopify e-platformā sadarbībā ar OpenNode var veikt maksājumus bitkoinos

Shopify e-platformā sadarbībā ar OpenNode var veikt maksājumus bitkoinos

Tagad, izmantojot Lightning Network protokolu, Shopify interneta veikalos var iepirkties un veikt maksājumus ar bitkoiniem.
E-komercijas platformā Shopify tagad ir integrēts Lightning Network protoklols, pateicoties sadarbībai ar OpenNode, tas būs pieejams vairāk nekā 500, 000 tirgotājiem. Maksājumi Shopify kādreiz tika veikti caur BitPay, taču nesen izveidotā partnerība ar OpenNode nodrošinās platformai lētu un ātru maksājumu veikšanu.

“Daudzi maksājumu nodrošinātāji vēl nav piedāvājuši vislabāko maksājumu veikšanas risinājumu gan klientiem, gan uzņēmumiem, tāpēc mēs plānojam uzlabot šo iespēju,” OpenNode vadītājs – Afnans Rahmans.

Viens no jaunākajiem uzņēmumiem  kriptovalūtu maksājumu apstrādes jomā ir OpenNode, kurš savā darbā izmanto Lightning Network protokolu. Uzņēmums ir veicinājis Lightning Network protokola plašāku pieņemšanu un noslēdzis partnerību ar Blockchain izglītības tīklu, kas paredz attīstīt bitkoinu maksājumu jomu.
“Ir svarīgi atzīmēt, ka mēs esam un vienmēr būsim tikai bitkoinu maksājumu nodrošināšanas platforma, un savā darbā pamatā izmantosim Lightning Network protokolu”, teica Rahmans.
Platformā ir arī integrētas e-komercijas vārtejas OpenCart, PrestaShop un WordPress WooCommerce. Šī vārteju integrācija veicina bitkoinu maksājumu risinājumu plašāku pieņemšanu gan no tirgotāju, gan arī non pādevēju puses. Kā norāda Chainalysis, sešu gadu laikā ikmēneša maksājumu apjoms ir pieaudzis no 10 miljoniem līdz 150 miljoniem ASV dolāru.
Katram ekomercijas partnerim OpenNode ir nodrošinājis dokumentāciju un API, lai integrētu maksājumu portālu kā paplašinājumu. Pakalpojums ir saderīgs ar visiem bitkoinu makiem, neskatoties uz to, vai tas ir balstīts uz Lightning protokola darbību vai vai tikai blokķēdi. Tirgotāji var arī piedāvāt tūlītēju bitkoinu maiņu uz fiat valūtu, proti, ASV dolāriem, angļu mārciņām, eiro, Austrālijas dolāriem, Meksikas peso un Brazīlijas reāliem.

Tirgotājiem, kuri ir ieinteresēti izmantot OpenNode bitkoinu maksājumu pakalpojumu, platforma piedāvā bezmaksas transakcijas pirmajiem darījumiem līdz 10,000 ASV dolāriem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top