Visas ziņas

Elektroniskās komercijas gigants Shopify paplašina maksājumu iespējas ar kriptovalūtām

Shopify veikalos iepirkties ar bitkoinu

Lielākais tiešsaistes tirgotājs Shopify ir noslēdzis partnerību, kas paplašinās kriptovalūtu kā maksājumu līdzekļa izmantošanas iespējas elektroniskās komercijas platformas klientiem.

Kriptovalūtu maksājumu atbalsts būs pieejams vairāk nekā miljonam kompāniju vairāk nekā 175 pasaules valstīs. Shopifу un CoinPayments partnerība ļaus kompānijām pieņemt samaksu 1800 kriptovalūtās ar pieņemamām komisijas maksām – teikts preses relīzē.

“Apvienojot mūsu vienkārši lietojamo kripto maksājumu platformu ar Shopify plašo tirdzniecības bāzi – mēs ar nepacietību sagaidām vienlaidu procesa nodrošināšanu visiem, kas vēlas veikt biznesu, izmantojot kriptovalūtas”, – panākto vienošanos komentē Coinpayments izpilddirektors (CEO) Džeisons Batčers.

Pirms partnerattiecību noslēgšanas tika veiksmīgi pabeigta pilotprogramma, kas ietvēra platformas funkcionalitātes un drošības testēšanu ar reālām transakcijām.

Sadarbība starp abām organizācijām Shopifу klientiem palīdzēs novērst nepieciešamību strādāt ar vairākiem procesinga servisiem dažādās jurisdikcijās visā pasaulē. Kriptovalūtu maksājumi iepriekš bija pieejami sadarbībā ar Coinbase Commerce, BitPay un GoCoin.

Atgādinām – februārī Shopify pievienojās Libra Association, kas nodarbojas ar lielākā sociālā tīkla Facebook digitālās valūtas izstrādi.

Avots: Forklog

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top