Mainings

Siacoin paziņo par jaunu hardforku, lai bloķētu ASIC mainingu

Siacoin izstrādātāju komanda nolēmusi atteikties no sava sākotnējā lēmuma – atļaut Bitmain un Innosilicon ASICiem dominēt šai tīklā  – un tādēļ veikt hardforku. Par to viņi paziņojuši savā Twitter. Pārejot uz programmatūras versiju 1.3.6, Siacoin forkam jānotiek jau 31. oktobrī.

Nesaskaņas, kas saistītas ar maininga metodēm pēc Proof-of-Work algoritmā, ir vajājušas Siacoin kopienu jau ilgu laiku. Vispirms jau tas saistīts ar savas iekārtas palaišanu mainingam Obelisk, kuru izstrādājis projekta Nebulous mātes uzņēmums.

Šī gada sākumā tika pieņemts lēmums atteikties no maininga bloķēšanas, kurā tiek izmantoti korporāciju Bitmain un Innosilicon ASIC maineri, bet tagad tas ir pārskatīts – un oktobra beigās ieplānots hardforks.

“Pēc ilgstošiem strīdiem kopienā un detalizētākas ASIC maininga ekonomikas izpētes Sia Core komanda nonāca pie atzinuma, ka nepieciešams atjaunot algoritmu Proof-of-Work, lai bloķētu Bitmain un Innosilicon iekārtas”, – raksta Siacoin vadošais izstrādātājs Deivids Voriks.

Tostarp viņš paziņo, ka sākotnējais lēmums atteikties no hardforka izraisīja to, ka daudzi lietotāji nolēma pamest kopienu. Tomēr pēdējais jaunums no izstrādātājiem paspēja pozitīvi iespaidot siakoina cenu – pēdējās 24 stundās tā pieauga vairāk nekā par 7%.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top