Pasākumi

SiGMA Group izsludina 3-dienu digitālo konferenci

SiGMA Group izsludina 3-dienu digitālo konferenci

Konference norisināsies no 2020. gada 8. līdz 10. jūnijam.

SiGMA Group ir izziņojusi SiGMA-ICE Asia Digital, kas notiks no 2020. gada 8. līdz 10. jūnijam 3 stundas dienā, no plkst. 10:00 līdz plkst. 13:00 pēc GMT +1. Trīs dienu konference notiks sadarbībā ar Clarion Gaming’s ICE Asia, un tā ir piemērota gan spēļu, gan tehnoloģiju auditorijai ar bezmaksas saturu, kas vērsta uz nozares apvienošanu uzņēmumiem grūtajā laikā. Dalībnieki var sagaidīt  land-based saturu 8. datumā, savukārt tiešsaistes azartspēles un topošās tehnoloģijas aptvers attiecīgi nākamās divas dienas.

SiGMA grupas dibinātājs un izpilddirektors Emans Pulis sacīja: “Tagad būt informētiem un saliedētiem ir daudz svarīgāk nekā jebkad, digitālā konference aptvers grūtības, ar kurām saskaramies šobrīd, kad strādāt kopā nekad nav bijis svarīgāk. COVID-19 ir devis unikālu iespēju apvienoties un pārdomāt, kā mēs dzīvojam un strādājam.”

Interaktīvā pieredze, kas būs pieejama visiem, piedāvās virkni paneļdiskusiju un vadošo nozaru galveno ziņojumu, apvienojot labākos runātājus diskusijām, kuras iesaistīs sabiedrību un veidos nākotni, pielāgojoties strauji mainīgajai globālajai videi.

No jaunajām tehnoloģijām līdz jaunattīstības tirgiem konference ir piesaistījusi 80 runātājus, lai 360 grādos apskatītu, kā pasaules tirgi adaptēsies un plauks, kad tie navigēs COVID-19 pandēmijas ietekmē.

Skatītāji varēs ieraudzīt tādus ietekmīgus vārdus kā Tim Draper, Data Dash, Paris Smith un Jesper Karrbrink . Tā kā jau ir noskaidrojušies vairāki galvenie runātāji, interese par pasākumu ātri pieaug.

Ja vēlaties izmantot sponsorēšanas iespējas, lūdzu, sazinieties: laura@sigma.com.mt.

Par SiGMA Expo

SiGMA ir vispasaules notikums iGaming nozarē, kas kopš 2014. gada ir kļuvusi par lielāko iGaming skatlogā, kas darbojas gan Eiropas, gan pasaules mērogā.
2019. gadā iGaming augstākā līmeņa sanāksmē SiGMA Maltā tika pausts gandarījums par rekordlielu apmeklējumu – 15 000 dalībnieku no vairāk nekā 80 valstīm, vairāk nekā 400 sponsoru un izstādes dalībnieku un 200 nozares vadošie runātāji. Pasākums veicina izaugsmi iGaming nozarē, un ir kļuvis par lielāko nozares ekspozīciju Eiropā.

Reģistrācija:https://events.sigma.com.mt/sigma-ice-asia-digital-2020

Vairāk informācijas Sigma

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top