Tehnoloģijas

“Tele2” samazinās SIM karšu iepakojumā izmantoto plastmasas apjomu par 1 tonnu

“Tele2” samazinās SIM karšu iepakojumā izmantoto plastmasas apjomu par 1 tonnu

“Tele2” ir pirmais mobilo sakaru operators Latvijā, kas, rūpējoties par apkārtējo vidi, uz pusi samazinās SIM karšu plastmasas ietvaru jeb iepakojuma izmēru. Šis lēmums ļaus samazināt plastmasas daudzumu, kas tiek izmantots SIM karšu ražošanā, par aptuveni 50% jeb vairāk nekā 1 tonnu gadā. Jāatzīmē, ka katru gadu uzņēmums klientiem izsniedz aptuveni pusmiljonu jaunu SIM karšu, kas šobrīd ir ievietotas vizītkaršu izmēra plastmasas ietvarā.

“Gadu no gada pilnveidojas uzņēmēju un sabiedrības izpratne par korporatīvās sociālās atbildības un ilgtspējas jautājumiem. Arī mums vides faktoru integrēšana darbībā ir kļuvusi par ikdienu, ieviešot ilgtspējīgus risinājumus, lai samazinātu enerģijas patēriņu mobilo sakaru bāzes staciju darbināšanā, nodrošinātu alternatīvus atjaunojamās enerģijas avotus, veicot izglītojošo darbu sabiedrībā, lai samazinātu viedierīču negatīvo ietekmi uz cilvēkiem, kā arī samazinot klientiem nosūtīto papīra rēķinu apjomu par aptuveni pustonnu gadā un citas iniciatīvas,” saka “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

Kā atzīst uzņēmumā, plānots, ka SIM kartes samazinātajā iepakojumā klientiem būs pieejamas no šī gada pēdējā ceturkšņa.

“Tele2 AB” grupa ir pirmais mobilo sakaru operators Ziemeļeiropā un Baltijā, kas savā pamatdarbībā ir klimatneitrāls. “Tele2” iepērk 100% atjaunojamo enerģiju un kompensē atlikušās siltumnīcefekta gāzu emisijas, kas saistītas, piemēram, ar uzņēmuma automašīnām. “Tele2” iepērk Latvijā ražotu elektroenerģiju no 100% atjaunojamajiem energoresursiem.

Par “Tele2”

“Tele2” ir mobilo sakaru līderis Latvijā – uzņēmuma klienti ir gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju. Uzbūvējot Baltijā modernāko sakaru tīklu, Tele2 nodrošina vidēji ātrāko mobilo internetu Latvijā un 4G tīkla pārklājumu, kas ir pieejams 99% iedzīvotāju. 2019. gada vasarā “Tele2” pirmais Latvijā iedarbināja 5G tehnoloģiju Rīgā. Uzņēmums ir daļa no “Tele2 AB“ grupas un ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas darbojas vienoti visās Baltijas valstīs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top