Pasākumi

Sistēmas balstītas uz noteikumiem un mašīnmācīšanās – Aleksandrs Kijeks (Nethone) TECH Conference Europe 2019 (TCE2019)

Millennium Communications

TECH Conference Europe 2019 (TCE2019) norisināsies Prāgā no 2019. gada 3. līdz 4. septembrim

Mašīnmācīšanās un sistēmas balstītas uz noteikumiem tiek plaši izmantotas, lai iegūtu secinājumus no datiem. Ir konstatēts, ka abām pieejām ir savas stiprās un vājās puses, tāpēc ir lietderīgi apskatīt abas.

Lai gan sistēmas balstītas uz noteikumiem vairs nav tik populāras, tām joprojām ir sava nozīme, un ir vērts saprast atšķirību starp šīm metodēm un to, kur tās varētu būt noderīgas.

Sistēmas balstītas uz noteikumiem ir vienkāršs mākslīgā intelekta veids, kas izmanto IF-THEN paziņojumu sēriju, ļaujot datoram iegūt secinājumus vai ieteikumus.

Mašīnmācīšanās ir alternatīva pieeja, kas var palīdzēt risināt dažādus jautājumus, izmantojot uz noteikumiem balstītas metodes. Tā vietā, lai pilnībā pielāgotos eksperta vai paraugprakses lēmumu pieņemšanas procesam, mašīnmācīšanās metodes parasti ņem vērā tikai ekspertu rezultātus.

PICANTE Tech Conference Europe Nethone produktu galvenais pārstāvis Aleksandrs Kijeks paneļdiskusijā, kas veltīta mākslīgā intelekta izmantošanai jaunizveidotos un vidējos uzņēmumos, paskaidros, kā pāreja uz mašīnmācīšanos no noteikumu sistēmas var dot labumu jūsu uzņēmumam.

Aleksandram Kijekam pievienosies Jiří Třečák (Supernova izpilddirektors) un Vojtech Chloupek (Bird & Bird partneris).

Sistēmas balstītas uz noteikumiem un mašīnmācīšanās

Par Aleksandru Kijeku

Pieredzējis līderis un jauno tehnoloģiju entuziasts, kuru interesē finanšu tehnoloģijas un neirozinātne, ir apvienoti apguvis tehnoloģiskās iemaņas un cilvēkprasmes IT pasaulē. Pirms pievienošanās kompānijai Nethone, viņš attīstīja savas tehniskās prasmes kā PISAK projekta vadītājs (iniciatīva, kas ar tehnoloģiju palīdzību stimulē smagi slimo cilvēku sociālo integrāciju), un ir arī bijis daudzu projektu koordinators Amerikas ebreju apvienotajā komitejā.

Kompānijā Nethone Aleksandrs ir atbildīgs par uzņēmējdarbību un produktu izstrādi, darbplūsmu pārvaldību un visaptverošas operatīvās izcilības nodrošināšanu uzņēmumā.

Aleksandrs ir studējis neiropsiholoģiju un neiroinformātiku Varšavas Universitātē.

Reģistrācija šeit

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top