Cardano

Šķelšanās Cardano

 

Cardano dibinātājs un kopienas dalībnieki pieprasa Cardano Foundation vadītāja atkāpšanos no amata

Cardano dibinātājs un kopienas dalībnieki pieprasa Cardano Foundation vadītāja atkāpšanos no amata

Starp Cardano izstrādātājiem notikusi šķelšanās – monētas kopiena un tās dibinātājs Čārlzs Hoskinsons vērsušies pret Cardano Foundation vadītāju Maiklu Parsonsu. Viņi apsūdz viņu projekta izmantošanā savās interesēs. Piemēram – fonda vadītājs nolīdzis darbā nekvalificētus darbiniekus, starp kuriem ir arī viņa ģimenes locekļi.

Mēģinot decentralizēt monētu, Cardano administrācija sadalīja tā menedžmentu trīs organizācijās – IOHK Hoskinsona vadībā, kas nodarbojas ar programmatūras izstrādi; Emurgo, kas palīdz kompānijām izveidot produktus uz Cardano bāzes, kā arī Cardano Foundation – monētas infrastruktūras attīstībai.

Kas notiek ar Cardano

Nesen Hoskinsons publicēja atklātu vēstuli, kurā apsūdzēja Parsonsu projekta noteikumu pārkāpšanā. Dokumentā teikts, ka Cardano Foundation vadītājs pieņēmis darbā savu znotu, kurš neatbilst kvalifikācijas prasībām, kā arī piešķīris sev monētas infrastruktūras attīstībai atvēlēto naudu. Parsonss tiek apsūdzēts arī par “nulles mijiedarbību ar Cardano kopienu” – proti, administrācijas darbinieks nekad nav komunicējis ar izstrādātājiem un maineriem.

Pēc dažām dienām kopienas dalībnieki publicēja petīciju, kurā pieprasīja likt Parsonsam atkāpties no viņa amata.

Ja jūs ticat monētas nākotnei vai kriptovalūtai kopumā neatkarīgi no regulējuma esamības vai citām lietām – jums mūs jāatbalsta. Daži monētu izstrādātāji ir pelnījuši taisnīgu tiesu. Ja jums ir tāds pats redzējums, tad parakstiet petīciju – jūsu balss mums palīdzēs likt Parsonsam atkāpties un nodot viņu tiesai. 

Tomēr Parsonss līdz pat šim ieņem savu amatu – pagaidām Cardano kopienas dalībnieki nav atraduši efektīvu veidu – kā viņam pretoties.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top