Tehnoloģijas

“Skrill” paplašina kriptovalūtu klāstu

Srill kripto maciņš

bigtunaonline/depositphotos.com

Tiešsaistes maksājumu kompānijas “Skrill” mātesuzņēmums “Paysafe” šonedēļ paziņoja, ka savā maksājumu platformas kriptovalūtas makā ir pievienojis vēl 20 kriptovalūtas.

Sākot ar šo nedēļu, klientiem ārpus ASV būs pieejami 35 kriptovalūtu veidi. Kriptovalūtu var tirgot un pirkt arī 48 ASV štatos un to teritorijās.

Šobrīd “Paysafe” atbalsta arī tādus DeFi aktīvus kā Aave, Balancer, Curve, Compound, Synthetix, Uniswap un Sushiswap. Tāpat arī ir pieejamas kriptovalūtas Polygon un Dogecoin (DOGE).

NETELLER lietotājiem, vēl vienam maksājumu pakalpojumam “Paysafe” grupas ietvaros, būs arī piekļuve paplašinātajam kriptovalūtas makam.

“Pēc vispārējās aktivitātes pieauguma kriptovalūtas nozarē mēs novērojam mūsu pašreizējo un arī jauno klientu lielāku interesi par kriptovalūtu kā jebkad agrāk” sacīja “Paysafe” vecākais viceprezidents Rupinders Sings.

“Mūsu mērķis ir nodrošināt mūsu klientiem arvien ērtāku kriptovalūtu pirkšanas un pārdošanas iespēju, izmantojot “Skrill” vai NETELLER.”

2020. gada sākumā ziņu vietne “Cointelegraph” norādīja, ka kriptovalūtas tirdzniecības platforma “Skrill” varētu būt potenciāli visaktīvākā kriptovalūtas nozarē. Tajā laikā maksājumu kompānija nodrošināja fiat valūtas un kriptovalūtas konvertēšanas pakalpojumus un veica bitkoina (BTC) integrāciju savā Quick Checkout modulī.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top