Tehnoloģijas

Jauna dizaina skrūve ar izzūdošu skrūves galvas rievu (Video)

Nākotnes skrūves

Lai gan šobrīd daudzi uzņēmumi strādā pie dažādu jaunu tehnoloģiju attīstības, piemēram, tiek uzlaboti ierīču displeji vai procesori, citi ir koncentrējušies uz mazāk nozīmīgām tehnoloģijām, piemēram, skrūvju dizaina uzlabošanas. Ir izstrādāta jauna dizaina skrūve, kuras galvas rieva izzūd, kad skrūve tiek pieskrūvēta.

Nav noslēpums, ka kompānijas “IKEA” mēbeļu pieejamā cena ir izskaidrojama ar to, ka, piemēram, cietkoksnes vietā tiek izmantotas kokšķiedru plātnes, tāpat šo mēbeļu konstrukcijas elementi (skrūves, stiprinājumi utt.) nav noslēpti zem plastmasas, kas norāda uz to, ka kompānija liek uzsvaru uz masveida ražošanu, nedomājot par mēbeļu izturību un estētiku.

Studentam, kuram nedārgajā mājoklī ir nepieciešams vienkāršs grāmatu plaukts, “IKEA” mēbeles ir piemērotas, jo mēbeles estētika šajā gadījumā nav būtiska.

Bet galdniekam vai profesionālam mēbeleļu ražotājam ir nozīmīgi panākt labu sava darba rezultātu. Mēbeles, kuras ir izgatavojis īsts meistars, vienmēr maksās dārgāk nekā masveidā ražotas mēbeles, jo tās tiek rūpīgi izgatavotas, ņemot vērā katru sīkāko detaļu, piemēram, skrūves un naglas ir ideāli paslēptas izgatavotajā mēbelē.

Dizaineram Endrjū Kleinam, kurš ir izstrādājis jauna dizaina skrūves, ir būtisks mēbeļu estētiskais izskats. Jaunās skrūves var ērti integrēt koka mēbeļu dizainā kā dekoratīvu elementu. Jaunā dizaina skrūves galvas rieva pilnībā izzūd, tiklīdz skrūve tiek ieskrūvēta mēbelē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top