Tehnoloģijas

Microsoft laidusi klajā jaunu Skype versiju 8.60

Skype moderējamie zvani

Kompānija Microsoft izlaidusi atjauninātu Skype lietotni ar daudzām jaunām funkcijām, uzlabojumiem un labojumiem. Skype versija 8.60 ir vislielākais pēdējā laikā izlaistais atjauninājums.

Jaunā versija drīz būs pieejama visās platformās, kur tiek atbalstīts Skype, izņemot jauno videozvanu režīmu, kas ļauj izvietot deviņu sarunas dalībnieku attēlus 3×3 shēmā. Tādu funkciju Microsoft sākumā palaida Microsoft Teams, bet tagad tā kļūst pieejama Skype desktopa versijām operētājsistēmām Windows, macOS un Linux. Kā pārslēgties?

Vēl viens jauninājums – moderējamu grupu atbalsts. Tagad var izveidot grupu, kurā vairāki lietotāji var kļūt par administratoriem, palīdzot sekot līdz saziņas gaitai. Šādās grupās zvanus var uzsākt tikai administratori.

Skype parādījusies arī iespēja iestatīt reakciju sarakstu – emocijzīmes, kuras ātri var nosūtīt, atbildot uz ziņojumu. Bez tam Skype parādījušās jaunas taustiņu kombinācijas ātru darbību veikšanai pat tad, ja programmas logs ir sakļauts vai ir ārpus fokusa. Pilns saraksts.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top