Tehnoloģijas

Smart-ID pievienojas Huawei AppGallery lietotņu veikalam

Smart-ID pievienojas Huawei AppGallery lietotņu veikalam

Līsa Lukina, Smart-ID izstrādātāja

No šodienas personas identitātes autentifikācijas lietotne Smart-ID ir pieejama arī Huawei viedtālruņu lietotājiem lejupielādēšanai no lietotņu veikala AppGallery. Latvijā vairāk nekā viens miljons cilvēku ikdienā lieto Smart-ID dažādu bankas darījumu veikšanai, e-pakalpojumu reģistrācijai un autentifikācijai, padarot to par vienu no populārākajiem un ērtākajiem rīkiem identitātes apstiprināšanai.

“Smart-ID ir populārākais identifikācijas risinājums Latvijā un Baltijā, tāpēc mēs nepārtraukti strādājam, lai nodrošinātu ērtākos risinājumus visiem tā lietotājiem. Smart-ID pievienošana AppGallery lietotņu veikalam bija likumsakarīgs solis, jo Huawei ierīču lietotāju skaits strauji pieaug, tāpēc mums bija svarīgi nodrošināt šīs lietotnes pieejamību arī Huawei lietotājiem, tādējādi atvieglojot dažādus ikdienas pakalpojumus,” stāsta Līsa Lukina, Smart-ID izstrādātāja, SK ID Solutions valdes locekle.

“Mūsdienās veikt pirkumus internetā un citas ar maksājumiem saistītas darbības ir gluži neiespējami bez Smart-ID pieejas. Šī ir Huawei viedtālruņu lietotāju visilgāk gaidītā lietotne, tāpēc tās ieviešana AppGallery lietotņu veikalā bija mūsu galvenā prioritāte. Atšķirībā no ID kartēm Smart-ID ir ērtāk izmantot ikdienā, jo nav nepieciešams ID karšu lasītājs vai dators ar attiecīgajām iespējām, tādējādi šai lietotnei ātri kļūstot par ļoti pieprasītu digitālo rīku ikviena tālruņa lietotājam Baltijas valstīs,” stāsta Gunta Kursiša-Butkāne, “Huawei Mobile Services” Biznesa attīstības vadītāja Latvijā, papildinot, ka uzņēmums turpina strādāt, lai ieviestu pēc iespējas vairāk Latvijā iecienītas lietotnes Huawei lietotņu veikalā.

Smart-ID ir izstrādājis uzņēmums SK ID Solutions, kas ir arī ID kartes un Mobile-ID autors. Šo lietojumprogrammu galvenokārt izmanto saziņai ar valsts iestādēm, dažādiem sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem, bankām, kā arī to izmanto citos pakalpojumos, kuros nepieciešama personas identifikācija. Smart-ID lietojumprogrammā nesen tika pievienota biometriskā reģistrācija, kas nozīmē, ka, ja nav elektronisko autentifikācijas līdzekļu, Smart-ID kontu ir iespējams izveidot, neapmeklējot bankas filiāli.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top