Pasākumi

LTRK aicina pieteikties uzņēmējus dalībai Indijas lielākajā viedo tehnoloģiju izstādē SMARTecIndia2020

LTRK aicina pieteikties uzņēmējus dalībai Indijas lielākajā viedo tehnoloģiju izstādē SMARTecIndia2020

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības nu rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Indijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras asociāciju ASSOCHAM aicina pieteikties Latvijas uzņēmējus dalībai Indijas pirmajā un lielākajā viedo tehnoloģiju izstādē SMARTecIndia2020.

Virtuālais pasākums notiks no 2020.gada 25. līdz 27.septembrim ar nedēļu ilgu virtuālo izstādi un konferencēm, lai maksimāli palielinātu dalībnieku informētību un biznesa potenciālu.

Sadarbība digitālās ekonomikas un viedo tehnoloģiju telpā nodrošina unikālu platformu pasaules mēroga dalībniekiem mijiedarboties un sadarboties rentablā, ātrā un interaktīvā veidā.

SMARTecIndia 2020 ir unikāli veidota visu sektoru viedo tehnoloģiju apvienošanās, kurā ietilps nedēļu ilga virtuāla izstāde ar vairāk nekā 400 izstādes dalībnieku no Indijas un pārējās pasaules piedalīšanos, tiešraides demonstrācijas un produktu atklāšanas iespējas, sadarbības veidošanas iespējas un B2B un B2G mijiedarbība.

Pasākums ietvers arī balvu piešķiršanu 10 labākajiem jauninājumiem dažādās nozarēs un jomās 2020.gada 27.septembrī.

ASSOCHAM ģenerālsekretārs Dīpaks Sods norāda: “Mēs piedzīvojam jaunu “normalitāti”, un viedajām tehnoloģijām ir ļoti būtiska loma, padarot mūsu dzīves ne tikai raitākas un vienkāršākas, bet arī mūsu biznesus efektīvākus un konkurētspējīgākus. Sākotnēji viedās tehnoloģijas izmantoja tikai dažas nozares, piemēram, izglītība, ražošana, izklaide, bet es priecājos ieraudzīt, ka pievienojas arī tādas nozares kā lauksaimniecība, enerģētika un citas. Nākotnē sagaidu milzīgu šo nozaru izaugsmi, aizvien vairāk lietotājiem un uzņēmumiem sākot tās izmantot. Es priecājos, ka arī Indija tam seko. ASSOCHAM vienmēr ir iestājušies par to, ka valstu ekonomikai ir jāturpina attīstīties, un tāpēc jau atkal ASSOCHAM uzņemas vadību, nodrošinot uzņēmumiem visā pasaulē savlaicīgu un rentablu biznesa attīstības platformu.”

Vairāk informācijas par pasākumu: smartecindia.in

Lai pieteiktos dalībai izstādē, aicinām sazināties pa kontakttālruni: +91 98710 57791 vai e-pastu smartecindia@assocham.com

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies tuvu 6000 biedru (3000 individuālie uzņēmumi un 3000 biedru no uzņēmēju biedrībām). LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2019.gadā pārsniedza 17,2 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru – uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma – vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) – biedre. Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

Papildu informācija:

Inese Raiba,

Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

T. + 371 67830825

M. + 371 26642131

inese.raiba@chamber.lv

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top