Visas ziņas

Kompānija Samsung turpina dominēt viedtālruņu tirgū

Viedtelefonu ražotāju top 5

Foto: Pixabay

Kompānija “Analytics Strategy” veica pētījumu, aprēķinot viedtālruņu pārdošanas apjomus 2021. gada pirmajā ceturksnī, un nosauca piecus populārākos ražotājus šajā periodā.

Kurš ražotājs ir TOPā?

Viedtālruņu tirgū vislielākā izaugsme bija vērojama kopš 2015. gada: pirmajā ceturksnī tika pārdoti 340 miljoni viedtālruņu, kas ir par 24% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn.

Samsung” joprojām ir lielākais ražotājs ar 77 miljoniem pārdotu viedtālruņu. Starp citu, kompānijai izdevās uzlabot savus pārdošanas rādītājus par 32%, salīdzinot ar 2020. gada pirmo ceturksni. Rezultātā tā tirgus daļa bija 23%.

Viedtelefonu ražotāji

Otrajā vietā ir “Apple”, pārdodot 58 miljonus viedtālruņu un iegūstot 17% tirgus daļas. “Xiaomi” teju arī jau ieņems otro vietu: Ķīnas kompānija ir pārdevusi 49 miljonus viedtālruņu, uzlabojot savus pārdošanas rādītājus par iespaidīgiem 80%!

“OPPO” ieguva 11% tirgus daļas un pirmajā ceturksnī bija ceturtais lielākais viedtālruņu ražotājs. Piektajā vietā atrodas “Vivo” ar 37 miljoniem pārdotu viedtālruņu, iegūstot 11% tirgus daļas.

Kā redzat, TOP-5 nav kompānija “Huawei”, kas iepriekš bija ieņēmusi augstākās vietas un centās iegūt līdera lomu. ASV sankcijas spēcīgi ietekmēja kompānijas viedtālruņu pārdošanas apjomus, tāpēc pārdoto viedtālruņu skaits turpina kristies.

Avots: Strategyanalytics

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top