Visas ziņas

Sociālo mediju interese par bitkoinu ir sasniegusi visu laiku augstāko līmeni

Par kriptovalūtu sociālajos mēdijos

Foto: Buffik/Pixabay.com

Pieaugot bitkoina cenai, tvītu skaits par kriptovalūtu ir pārsniedzis vairākus galvenos mikroblogošanas vietnes “Twitter” datu analītikas rādītāju rekordus.

“Twitter” datu analītika rāda, ka bitkoinam sasniedzot 30 000 ASV dolāru vērtību, sociālo mēdiju interese par bitkoinu ir sasniegusi augstu galveno rādītāju rekordu.
Kriptovalūtas datu kompānija “The TIE” informē, ka unikālo tvītu skaits saistībā ar bitkoinu ir sasniedzis jaunu, visu laiku augstāko līmeni, pārsniedzot 2017. gada augstāko 64,000 rekorda atzīmi:

“Uniālo tvītu skaits par #Bitcoin, ir sasniedzis gandrīz 66,832 skaita atzīmi, pārsniedzot augstāko 2017. gada rekordu – 64,652.”
“The TIE” izpilddirektors Džošua Franks sniedza “Cointelegraph” papildu informāciju, norādot, ka interese par kriptovalūtu turpina pieaugt, un, ka tā neaprobežojas tikai ar bitkoinu.

Pēc Džošuā Frenka teiktā, unikālo tvītu skaits par bitkoinu pirmo reizi ir pārsniedzis 70 000 rekordu, un kopējais tvītu apjoms ir pārsniedzis 2017. gada decembra maksimumu, sasniedzot 140 000 tvītu skaitu, savukārt, kopējais tvītu skaits par kriptovalūtu 24 stundu laikā ir sasniedzis arī jaunu maksimumu – gandrīz ceturtdaļu miljonu.

Pēdējā laikā ne tikai tvītu skaits par bitkoinu ir pieaudzis. Kā jau iepriekš ziņoja “Cointelegraph”, arī meklējumu skaits par bitkoinu ir pieaudzis līdz ar bitkoina cenas pieaugumu. Tāpat ir arī pieaudzis meklējumu skaits par to “kā nopirkt bitkoinus”.

Daudzi uzskata, ka kriptovalūtas cenas pieaugums ir saistīts ar privāto investoru raizēm palaist garām izdevīgu kriptovalūtas pirkšanas iespēju.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top