Visas ziņas

SoFi un Coinbase piedāvās veikt investīcijas bitkoinos

SoFi un Coinbase piedāvās veikt investīcijas bitkoinos

Pēc pāris mēnešiem Sofi Invest sadarbībā ar Coinbase nodrošinās iespēju iegādāties kriptovalūtu, izmantojot mobilo lietojumprogrammu.

Drīzumā kompānija Social Finance (nosaukuma saīsinājums SoFi) piedāvās saviem klientiem plašu finanšu produktu klāstu, ieskaitot arī aizdevuma iespējas. Šī mēneša sākumā SoFi Invest uzsāka savu sadarbību ar Coinbase. Papildus paziņojumam par partnerību ar Coinbase, tika norādīts, ka drīzumā būs pieejams jauns pakalpojuma piedāvājums SoFi Money. Pakalpojuma lietotājiem būs iespēja atvērt 2, 25 APY kontu, kā ziņo CNBC.

Šobrīd SoFi Invest piedāvā brokeru pakalpojumus un citas pakalpojuma „automātiskās” opcijas. Šīs  brokeru opcijas tiek dēvētas par “aktīvām” investīcijām. Kompānija nodrošinās iespēju ērti tirgot akcijas, izmantojot savas mobilās ierīces. Par darījumu veikšanu un konta pārvaldību netiks pieprasīta samaksa, taču būs jāmaksā par akciju tirgošanu.

SOFI piedavajumā būs viss. Sākot no kriptovalūtu iegādes līdz tās uzglabāšanai.

SoFi kompānija šobrīd strauji paplašinās, un šogad uzsāks piedāvāt vairākus jaunus finanšu pakalpojumus. Piemēram, kā vienu no pakalpojumiem var minēt iespēju veikt automātiskus uzkrājumus, kas ir Acorns biznesa modeļa pamatā.

Sofi izpilddirektors Entonijs Noto ir norādījis:

“Mūsu mērķauditorija vēlas būt lietas kursā par kriptovalūtu cenām un tās iegādāties. Viņiem ir vēlme to darīt, un mēs varam piedāvāt viņiem šādu iespēju.”

SoFi vēl nav paziņojusi tieši kādas kriptovalūtas būs iespējams iegādāties, izmantojot mobilo lietojumprogrammu. Coinbase pakalpojumu klāsts un kriptovalūtu izvēle ir katrā štatā atšķirīga. Piemēram, pašlaik Ripple XRP nav pieejama Coinbase Pro lietotājiem Ņujorkā.

Entonija Noto mērķis ir nodrošināt SoFi lietotājiem momentānu bitkoinu iegādes iespēju.

Pašlaik SoFi kompānijas vērtība ir 4.4 biljoni dolāru, un SoFi izpilddirektors norāda, ka šogad kompānija neiesniegs sākotnējo publisko akciju piedāvājumu.

Coinbase pati nav oficiāli paziņojusi par partnerību ar SoFi.

SoFi Invest ir vienā spēles laukumā ar Robinhood, kas arī nesen piedāvāja saviem klientiem atvērt APY kontus. Ir jānorāda, ka Robinhood neieguva reglamentējošu savas darbības akceptu, jo, neskatoties uz sabiedrības interesi par APY 3% krājkontiem, regulatoriem neviesa uzticību kompānijas piedāvājums.

Lietotājiem būs jaunas un labas iespējas 2019. gadā

Mobilās aplikācijas lietotājiem 2019. gadā būs vairāk iespēju nekā jebkad agrāk iegādāties un uzglabāt kriptovalūtu, lai gan pašlaik vēl pastāv jautājums par kriptovalūtas izmantošanu reālajā dzīvē un tās faktisku pieņemšanu.

Ne visas kompānijas ir gatavas pieņemt kriptovalūtu. Taču kriptovalūtas pieņemšana pēc būtības jau nav tik sarežģīta, problēmas rodas ar nodokļu atskaiti un veiksmīgu maksājumu apstrādi. FIO Protocol un citi šobrīd aktīvi strādā pie šīs problēmas risinājuma, taču, iespējams, ka risinājums būs panākams tikai pēc vairākiem gadiem. Tomēr ir jāatzīst, ka jo vieglāka tiks padarīta kriptovalūtas iegāde un uzglabāšana, jo ātrāk un plašāk tā tiks pieņemta un par to parādīsies lielāka interese.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top