Visas ziņas

Kompānija “SoftBank” izdod debetkarti ar integrētu blokķēdes maku

Kompānija “SoftBank” izdod debetkarti ar integrētu blokķēdes maku
Japānas holdinga kompānija “SoftBank” ir ieviesusi jaunu debetkarti ar integrētu kriptovalūtas maku.

Vadoties pēc presē esošās informācijas, kompānijā “SoftBank” sadarbībā ar Amerikas Savienoto Valstu maksājuma karšu izstrādātāju “Dynamics” izveidoja debetkarti ar integrētu blokķēdes maku. Jaunais produkts sauksies SBC karte, un to varēs izmantot kā tradicionālu debetkarti vai blokķēdes maku.

Debetkartes lietotāji varēs izmantot blokķēdes maku gan  kriptovalūtas uzglabāšanai, gan arī reāllaikā pārbaudīt informāciju, kas ir saistīta ar kartes bilanci. Pašlaik debetkarte ir pieejama tikai Japānā, tomēr kompānija “SoftBank” nākotnē plāno produktu izplatīt Dienvidaustrumu Āzijā, Dienvidkorejā, ASV un Dubaijā.

Pēdējos mēnešos kompānija “SoftBank” ir aktīvi iesaistījies ar blokķēdes tehnoloģiju saistītos projektos, ieskaitot vairāku investīciju veikšanu. Novembrī kompānija “SoftBank” un citi nozares dalībnieki piedalījās maksājumu kompānijas “Opay” B sērijas finansēšanā, piesaistot 120 miljonus dolāru.

Kompānijas “SoftBank” atbalstītā Ķīnas finanšu un tehnoloģijas firma “OneConnect” sākotnējo publisko piedāvājumu iesniedza ASV Vērtspapīru un biržas komisijai. Uzņēmums šobrīd cenšas piesaistīt 100 miljonus ASV dolāru un iekļūt fondu biržas “Nasdaq” vai Ņujorkas biržas sarakstā, ja tā tiks apstiprināta.

Oktobrī “SoftBank”, blokķēdes platforma “TBCASoft” un “IBM” paziņoja par sadarbību, lai izstrādātu starpārvadātāju telekomunikāciju blokķēdes maksājumu risinājumu. Partnerības mērķis ir ļaut pārvadātājiem izmantot izstrādāto blokķēdes risinājumu sadarbībā ar Carrier Blockchain (CBSG) konsorciju, ko dibināja “TBCASoft” un “SoftBank”.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top