Visas ziņas

Somija pastiprinās kripto regulējumu

Somija pastiprinās kripto regulējumuPopulārā vienranga kriptovalūtu birža LocalBitcoins drīz būs pakļauta Somijas finanšu regulatora – Somijas finanšu uzraudzības (FSA) tiešai kontrolei.
Tas atbilst jaunajai likumdošanai, kuru pieņēma Somijas parlaments, tiecoties noteikt un atzīt kriptovalūtu aktīvu tiesisko statusu, kā arī cīnoties pret naudas atmazgāšanu.
Savā oficiālajā blogā LocalBitcoins raksta, ka Somijas parlaments 13. martā pieņēmis jaunu likumu “Par virtuālo valūtu sfēras pakalpojumu sniedzējiem”. Valsts parlaments nobalsojis arī par labojumu ieviešanu Likumā par naudas atmazgāšanas un terorisma finansēšanas atklāšanu un novēršanu, lai tā darbība attiektos arī uz kripto makiem un kriptovalūtu biržām – saskaņā ar Somijas likumdošanu par cīņu ar naudas atmazgāšanu (AML).
Kompānija apgalvo, ka tādām digitālajām valūtām – kā bitkoins, ETH uc, šīs izmaiņas nodrošinās juridisku un sabiedrisku atzīšanu, kādu tās pelnījušas. Ja tās kļūs par likumīgās finanšu sistēmas daļu, tad tiks pieņemtas līdzvērtīgi fiat naudai.
LocalBitcoins izstrādā pilnveidošanas līdzekļus, kas ļaus nodrošināt drošākus un kvalitatīvākus pakalpojumus – atbilstoši noteiktajiem noteikumiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top