Tehnoloģijas

Sony atklāj spožos un skanīgos BRAVIA televizorus vēl iespaidīgākai kino baudai mājās

Sony atklāj spožos un skanīgos BRAVIA televizorus

Sony pilnveido BRAVIA kā filmu baudīšanai veltītu produktu, kura uzdevums ir radīt pilnvērtīgu kinozāles sajūtu mājās. Paplašinoties video straumēšanas pakalpojumu piedāvājumam, filmu skatīšanās mājas apstākļos kļuvusi arvien populārāka. Sony daudzveidīgo produktu klāstu, piemēram, digitālās kino kameras, profesionālos monitorus un profesionālās austiņas, plaši izmanto filmu producēšanas profesionāļi. Jaunie BRAVIA produkti kinematogrāfiskam saturam piešķir vēl pārliecinošāku reālismu, kā arī nodrošina izcilu attēla un skaņas kvalitāti, lai filmu skatīšanos mājās piepildītu ar lielā ekrāna burvību.

Zem viena zīmola apvienojot televizorus, akustiskās sistēmas un citas mājas audio tehnoloģijas, Sony rada platformu klientiem, kuri vēlas gūt neatkārtojamu kinematogrāfisko baudījumu – žilbinošu attēla kvalitāti un izteiksmīgu skaņu, kā to iecerējuši filmu veidotāji. BRAVIA televizoru un BRAVIA Theatre mājas audio produktu saskaņotās funkcijas un dizains palīdz patērētājiem izvēlēties un izveidot pilnu mājas izklaides komplektu izcilam kino baudījumam. Jaunajā BRAVIA produktu klāstā Sony iekļāvis vairākus televizoru modeļus trīs sērijās. Vadošā ir BRAVIA 9 sērija, kuras modeļi nodrošina augstu maksimālo spilgtumu, dziļus melnos toņus, izcilu kontrastu un dabīgus pustoņus. Turklāt, apvienojumā ar nesen izziņoto BRAVIA Theatre mājas audio produktu līniju varēsiet netraucēti izbaudīt jebkāda satura audiovizuālo bagātību turpat mājās.

Skatieties filmas mājās tā, kā to iecerējuši autori

BRAVIA televizori optimizē krāsas, kontrastu un spilgtumu, lai piemērotos apstākļiem mājās, kur mēdz būt gaišāks, nekā kinoteātrī. Viens no elementiem, kas ļauj skatīšanos mājās pietuvināt autora iecerētajam, ir BRAVIA 9 maksimālais spilgtums, ko papildina precīza paneļa izgaismojuma kontrole. Atbilstoši izgaismojot pareizās attēla daļas, tas kļūst autentisks, un skatītājs var atklāt pat vismazākās detaļas, ko režisors ielicis ainā, īpaši Studio Calibrated režīmos, kas izstrādāti sadarbībā ar vadošajiem video straumēšanas pakalpojumu nodrošinātājiem.

Svarīgākās funkcijas jaunajos BRAVIA televizoros

  • XR kognitīvais procesors spēj ar augstu precizitāti nolasīt un analizēt datus un atpazīt ainas , pēc tam optimizējot attēlu, lai panāktu maksimālu reālismu un atdarinātu kino veidotāja ieceri. XR Backlight Master Drive ar unikālu lokālās aptumšošanas algoritmu precīzi kontrolē tūkstošiem īpaši blīvi izvietotu mini LED gaismas diožu, nodrošinot reālistisku kontrastu un saglabājot ēnu detalizāciju pat visprasīgākajās ainās.
  • Augsts maksimālais spilgtums. Iedomājieties saules apspīdētu, sniegotu kalnu ainavu. Spilgtāk nekā jebkad agrāk, televizori var precīzi atveidot dabas ainas ar augstu detalizācijas pakāpi pat visspilgtākajā dienas gaismā.
  • X-Anti Reflection un X-Wide Angle funkcija padara attēlus skaidrākus, jo tiek samazināta saules vai mākslīgās gaismas atstarošanās un atspīdumi. Ar X-Wide Angle attēli, skatoties ieslīpi, izskatās tikpat kvalitatīvi, kā atrodoties pretī ekrāna centram.
  • Acoustic Multi-Audio+. Jaunie BRAVIA 9 televizori ir pasaulē pirmiear Beam Tweeter skaļruni augšpusē un Frame Tweeter augsto frekvenču skaļruņiem sānos, nodrošinot kinematogrāfisku telpisko skaņu.
  • Sony jaunais Voice Zoom 3, izmantojot mākslīgā intelekta algoritmus, atpazīst cilvēka balsi un samazina vai palielina skaļumu, lai pat klusāks dialogs atskanētu skaļi un skaidri. Tas lieliski strādā kombinācijā ar BRAVIA Theatre mājas audio produktiem.
  • Acoustic Center Sync tehnoloģija apvieno jūsu skaņas sistēmu, piemēram, soundbar joslas skandu, ar televizoru, lai skaņa precīzi atbilstu uz ekrāna notiekošajam, radot kinoteātra sajūtu mājās.
  • Tagad Voice Zoom 3, Acoustic Center Sync un BRAVIA Theatre audio produktus, kas savienoti ar BRAVIA, un citus televizora funkciju iestatījumus var regulēt, izmantojot BRAVIA Connect App lietotni (agrāk Home Entertainment Connect App lietotne). Veicot uzstādījumus filmas skatīšanās laikā, televizora ekrānā neparādīsies traucējoša izvēlnes josla.
  • BRAVIA ir aprīkots ar Studio Calibrated režīmiem, kas mājas apstākļos nodrošina filmu satura veidotāju iecerei atbilstošu attēla kvalitāti. Papildus jau ieviestajiem Netflix Adaptive Calibrated Mode un SONY PICTURES CORE (agrāk BRAVIA CORE) Calibrated Mode režīmiem, Prime Video Calibrated Mode ir jauns režīms, kas izstrādāts, lai sniegtu klientiem vēl vairāk veidu, kā izbaudīt augstākās kvalitātes izklaidi no satura veidotāja skatupunkta. Izmantojot Prime Video Calibrated Mode, skatītāji var baudīt optimālu attēla kvalitāti, kas tiek automātiski kalibrēta filmām, seriāliem un pirmoreiz – arī tiešraidēm.

Gan BRAVIA televizori, gan BRAVIA Theatre mājas audio produkti ir saderīgi ar IMAX Enhanced, un ir IMAX un DTS sertificētii, kā atbilstīgi stingrajiem standartiem, kas nodrošina vislabāko iespējamo IMAX filmu pieredzi no SONY PICTURES CORE (agrāk BRAVIA CORE) un atsevišķām filmām Disney+.

Filmu cienītāji var baudīt optimizētu IMAX attēlu un skaņu BRAVIA televizoros un BRAVIA Theatre mājas audio produktos ar IMAX Enhanced režīmu, tostarp IMAX Enhanced skaņu ar DTS:X. Turklāt SONY PICTURES CORE būs pieejami atsevišķi seriāli no Crunchyroll – anime žanra straumēšanas servisa. Lietotājiem ar iekļauto straumēšanas paketi  būs pieejams Crunchyroll anime seriālu klāsts. BRAVIA ir saderīgs gan ar Dolby Vision, gan ar Dolby Atmos, nodrošinot neticamu spilgtumu, asāku kontrastu, bagātīgākas krāsas un telpisku skaņu, skatoties iecienītāko saturu Disney+, Prime Video, Netflix un citos populārākajos straumēšanas servisos.

Sony vides iniciatīva

Sony izstrādājis vides aizsardzības plānu “Road to Zero”, kura mērķis ir ar savu uzņēmējdarbības praksi un produktu aprites ciklu līdz 2050. gadam sasniegt nulles ietekmi uz vidi. Šīs vīzijas īstenošanai BRAVIA centīsies radīt inovācijas, kas nodrošina vislabāko skatīšanos ar augstu attēla un skaņas kvalitāti un augstākās kvalitātes dizainu, vienlaikus samazinot ietekmi uz vidi.

Samazināts enerģijas patēriņš. BRAVIA 9 un BRAVIA 7 izmanto Sony patentētu signālu apstrādi, lai maksimāli izmantotu paneļa ierīces īpašības, automātiski optimizējot spilgtumu katrai ainai, vienlaikus nodrošinot gan augstu spilgtumu, gan zemu enerģijas patēriņu. Papildus ir pilnveidota Eco Dashboard, kur iespējams ērti iestatīt un pārvaldīt dažādus BRAVIA enerģijas taupīšanas iestatījumus.

Samazināta pirmreizējas plastmasas izmantošana produktos. Lai samazinātu ietekmi uz vidi, Sony strādā pie vairākiem produkta dzīves cikla aspektiem, piemēram, pirmreizējas plastmasas izmantošanas samazināšanas, transporta efektivitātes uzlabošanas un enerģijas patēriņa samazinājuma ierīču lietošanas laikā. BRAVIA izdevies ievērojami palielināt otrreizēji pārstrādātu materiālu izmantošanu, vienlaikus saglabājot augstas kvalitātes apdari. Aizmugurējam vākam – televizora lielākajai virsmai – izmantota Sony radītā pārstrādātā plastmasa SORPLAS. Aptuveni 65% no tajā izmantotās plastmasas ir pārstrādāts materiāls. Arī kompaktā, uzlādējamā tālvadības pults Eco Remote izgatavota no aptuveni 79,7 % pārstrādātas plastmasas.

Apņemšanās nodrošināt pieejamu vidi

Sony mērķis ir veicināt iekļaujošas sabiedrības veidošanu, nodrošinot produktu pieejamību cilvēkiem ar dažādām vajadzībām. BRAVIA izstrādā produktus, domājot par pieejamību, lai visi klienti neatkarīgi no invaliditātes vai vecuma varētu izbaudīt filmu skatīšanos.

Cenas un pieejamība

Vairāk informācijas par produktiem, spiežot uz saites:

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top