Tehnoloģijas

Sony nāk klajā ar jauniem E-mount pilna kadra objektīviem – FE 20-70mm F4 G un FE 300mm F2.8 GM OSS telefoto objektīvu

Sony nāk klajā ar jauniem E-mount pilna kadra objektīviem – FE 20-70mm F4 G un FE 300mm F2.8 GM OSS telefoto objektīvu

Kompānija Sony paziņo par diviem jauniem objektīviem – FE 300mm F2.8 GM OSS telefoto objektīvs šobrīd tiek izstrādāts un pie patērētājiem nonāks 2024. gada sākumā, toties FE 20-70mm F4 G objektīvu ar īpaši plašu tālummaiņas diapazonu varēs jau drīzumā iegādāties.

FE 20-70mm F4 G – izcila attēla kvalitāte un autofokusa veiktspēja

Ilgi gaidītais standarta tālummaiņas objektīvs FE 20-70mm F4 G (modelis – SEL2070G) ir jaunākais papildinājums Sony E-mount objektīvu klāstā, piedāvājot izcilu attēla kvalitāti un autofokusa veiktspēju, kā arī iespaidīgu vadāmību. Šis objektīvs var lepoties ar īpaši plašu 20-70 mm tālummaiņas diapazonu īpaši kompaktā, vieglā pilna kadra objektīvā ar nemainīgu F4 diafragmu visā tālummaiņas diapazonā. Ar iespaidīgo G LensTM attēla kvalitāti, precizitāti un autofokusu ar izsekošanas funkciju, kā arī gudru dizainu maksimālai mobilitātei un lietojamībai, šis jaunais objektīvs noderēs dažādām mākslinieciskām izpausmēm.

20-70mm tālummaiņas diapazons

Ar vēl nebijušu īpaši platu 20-70mm tālummaiņas diapazonu un nemainīgu F4 diafragmas atvērumu, FE 20–70mm F4 G piedāvā izcilu optisko veiktspēju īpaši kompaktā, vieglā objektīvā, pateicoties Sony jaunākajam objektīva dizainam un dinamiskajai XD Linear Motors tehnoloģijai. Apvienojumā ar kompaktu bezspoguļa korpusu šis objektīvs var nodrošināt izcilu attēla kvalitāti gandrīz jebkurā situācijā un visos fokusa attālumos.

Turklāt īpaši platā 20mm tālummaiņas diapazona robeža ļauj saglabāt platu skata leņķi, uzņemot video ar 16:9 vai 2.35:1 malu attiecību.

Sony nāk klajā ar jauniem E-mount pilna kadra objektīviem – FE 20-70mm F4 G un FE 300mm F2.8 GM OSS telefoto objektīvu

Izcila attēla kvalitāte, kas atbilst G LensTM standartiem

Izmantojot Sony jaunākās tehnoloģijas, jaunajam objektīvam ir unikāla G LensTM attēla kvalitāte. Ar diviem uzlabotiem asfēriskiem (AA advanced aspherical) elementiem, vienu asfērisku elementu, trim īpaši zemas dispersijas stikla elementiem un vienu ED asfērisko elementu šī objektīva modernais optiskais dizains vienlaikus koriģē hromatisko un sfērisko aberāciju, nodrošinot īpaši augstu optisko veiktspēju visā tālummaiņas diapazonā. Objektīvam ir optimizēts pārklājums, kas neļauj gaismas atspīdumam sabojāt attēla kontrastu un skaidrību.

Bokeh efekts tiek panākts ar pilna kadra attēla sensoriem, ko uzlabo 9 lapu apļveida diafragma un optimāli kontrolēta sfēriskā aberācija.

FE 20–70mm F4 G īsais minimālā fokusa attālums ļauj viegli manevrēt ap objektiem, piemēram, lai atrastu ideālo leņķi. Maksimālais palielinājums ir 0,39x dinamiskiem un detalizētiem tuvplāniem.

Maksimāli palielināta autofokusa veiktspēja

Objektīva fokusēšanu veic divi Sony jaunākās XD Linear tehnoloģijas motori, kas nodrošina ātru un precīzu veiktspēju, neizraisot papildu troksni vai vibrāciju fokusēšanas laikā. Salīdzinājumā ar citiem modeļiem autofokusa ātrums ir palielinājies līdz pat 60%, kā arī izsekošanas funkcijas veiktspēja ir uzlabota aptuveni 2 reizes. Izsekošanas funkcija īpaši noder strauji kustīgu objektu fotografēšanai, uzņemot nepārtrauktu kadru sērijas ar ātrumu līdz 30 kadriem sekundē ar AlphaTM 1 kameru.

Video veiktspēja izsmalcinātiem kadriem

FE 20–70mm F4 G objektīvā ir izmantota jaunākā tehnoloģija, kas samazina “fokusa elpošanu”, kā arī aksiālo nobīdi tālummaiņas laikā, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes attēlu uzņemšanu. Šis objektīvs ir rūpīgi izstrādāts klusai darbībai, uzņemot video kadrus, ar progresīvo XD Linear Motors tehnoloģiju un jaunizveidotu apertūras bloku, kas ievērojami samazina troksni un vibrācijas.

AlphaTM sērijas kameru aktīvā režīma attēla stabilizācija, ja to izmanto objektīva tālummaiņas diapazona īpaši platajā 20mm galā, nodrošina izcilu attēla stabilizācijas veiktspēju, vienlaikus saglabājot plašu skata leņķi. Tas var būt īpaši noderīgi, lai uzņemtu vienmērīgus, stabilus kadrus, piemēram, ejot.

Fokuss ir īpaši svarīgs, uzņemot augstas izšķirtspējas 4K vai 8K filmas. Divi jaudīgie XD Linear motori ar augsta līmeņa vadības sistēmu kompaktajā objektīvā nodrošina precīzu fokusu, vienmērīgi izsekojot pat ātri kustīgus objektus.

Linear Response manuālais fokuss nodrošina, ka fokusa gredzens tieši un lineāri reaģē uz niansētu vadību, veicot manuālu fokusēšanu, un neatkarīgais apertūras gredzens piedāvā tiešu, intuitīvu apertūras vadību.

Augsta līmeņa veiktpēja un uzticamība jebkuros apstākļos

Jaunā FE 20–70mm F4 G neatkarīgie fokusa, tālummaiņas un diafragmas atvēruma gredzenu optimizētais diametrs, platums un izvietojums nodrošina pilnīgu kontroli, uzņemot nekustīgus attēlus, kā arī maksimālu daudzpusību video ieraksta laikā.

Pielāgojamas fokusa slēgpogas atrodas divās vietās, lai nodrošinātu vieglu piekļuvi un ērtu vadību, un fokusa režīma slēdzis objektīva sānos ļauj pārslēgties starp automātisko un manuālo fokusu, lai ātri pielāgotos mainīgajiem fotografēšanas apstākļiem. Lai gan objektīvs ir īpaša platleņķa objektīvs, tas ir savietojams ar apļveida polarizācijas filtriem, kas nosedz objektīvu līdz pat malām, tāpēc lietotājam ir pilnīga radošā kontrole. Objektīvam ir arī Iris Lock slēdzis, lai novērstu nevēlamas izmaiņas uzņemšanas laikā.

Visbeidzot, FE 20–70mm F4 G objektīvam ir putekļu un mitruma izturīgs dizains, un priekšējam objektīva elementam ir fluora pārklājums, kas atgrūž pirkstu nospiedumus, putekļus, ūdeni, eļļu un citus netīrumus, kas samazina attēla kvalitāti.

Cena un pieejamība

Jaunais FE 20–70 mm F4 G objektīvs būs pieejams 2023. gada februārī. Tā aptuvenā cena būs 1 600 eiro.

Vairāk informācijas: Sonylatvija.

FE 300mm F2.8 GM OSS

Sony lielas apertūras telefoto objektīvi, kā piemēram, FE 400mm F2.8 GM OSS un FE 600mm F4 GM OSS, ir īpaši iecienīti sporta un savvaļas fotogrāfu vidū to izcilās izšķirtspējas un autofokusa veiktspējas, kā arī īpaši vieglā svara dēļ. Jaunais Sony G Master™ sērijas telefoto objektīvs tiks izstrādāts, ņemot vērā šo objektīvu parametrus, kā arī tam būs “tālejošs” 300mm fokusa garums un F2.8 liela apertūra. Šāda kombinācija ļaus profesionālajiem sporta, savvaļas un citu notikumu fotogrāfiem un videogrāfiem radīt pilnīgi citā līmenī.

Sony turpina izstrādāt jaunus objektīvus, lai apmierinātu prasības un maksimāli palielinātu radošās izteiksmes iespējas. Papildu informācija par jauno FE 300mm F2.8 GM OSS telefoto objektīvu un tā specifikācijas tiks izziņotas vēlāk.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top