Tehnoloģijas

‘’Sony’’ izziņo ilgi gaidītās spēles ‘’God of War Ragnarök’’ iznākšanas datumu

‘’Sony’’ izziņo ilgi gaidītās spēles ‘’God of War Ragnarök’’ iznākšanas datumu

‘’Sony’’ ir apstiprinājuši, ka ilgi gaidītā spēle ‘’God of War Ragnarok’’, 2018. gada dramatiskās franšīzes turpinājums, tiks izlaista šī gada 9. novembrī ‘’PlayStation 5’’ un ‘’PlayStation 4’’ konsolēm. Kopā ar paziņojumu tika izlaists arī spēles oficiālais treileris. Spēles treileris nesastāvēja no faktiskas spēles, taču izstrādātāji paziņoja, ka tajā ir daži iespējamie stāsta elementi. Spēli iepriekš pasūtīt varēs jau no 15. jūlija.

“Mēs esam patiesi priecīgi, ka varam visiem spēles entuziastiem beidzot izziņot izlaišanas datumu un dalīties ar pilnīgi jauno ‘’God of War Ragnarok – Father and Son’’ CG treileri. Spēles fani noteikti šīs ziņas gaidīja ar nepacietību,” komentē ‘’Sony’’ oficiālie pārstāvji. “Mēs ceram, ka jums patika ieskats dažās briesmās, ar kurām Kratoss un Atreuss varētu saskarties, tuvojoties Ragnarokam.”

Papildus izlaišanas datuma atklāšanai izstrādātāji arī demonstrēja dažādus spēles izdevumus. Spēles faniem būs pieejami pieci izdevumi: ‘’Launch Edition’’, ‘’Standard Edition’’, ‘’Digital Deluxe Edition’’, ‘’Collector’s Edition’’, ‘’ Jötnar Edition’’. Visi izdevumi būs pieejami iepriekš pasūtīšanai 15. jūlijā.

Spēles ‘’God of War Ragnarök’’ oficiālo treileris

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top