Visas ziņas

Sony jaunais produkts ļaus mainīt kino filmēšanas procesu

Sony Crystal LED moduļu sistēmas

Sony prezentē Crystal LED saimes attēlu moduļu sistēmas.

Kompānija Sony prezentējusi Crystal LED saimes attēlu moduļu sistēmas, kas paredzētas izstāžu zālēm, vestibiliem un kino industrijai.

Ir divas sērijas: B un C. Pirmā izceļas ar augstu spilgtumu (1800 kd/m2) un īpašu pretatspīdumu pārklājumu, kas – kā uzskata Sony – ir ideāli piemērots virtuālu dekorāciju izveidei, filmējot filmas. Šī sērija tika izstrādāta kopīgi ar Sony Pictures Entertainment. Otrā sērija nodrošina augstu kontrastainumu (1000000:1) un izceļas ar īpašu melnu pārklājumu, kam pateicoties – tādi displeji ir ideāli piemēroti izstāžu zālēm, klientu apkalpošanas centriem un tā tālāk.

Jaunie produkti ir moduļu paneļi, tāpēc klienti var brīvi izveidot milzīgus displejus. Atsevišķi Sony uzsver augsto energoefektivitāti un dzesēšanas ventilatoru neesamību. Jāpiebilst, ka visi jaunumi ir aprīkoti ar jaunāko procesoru X1 for Crystal LED.

Atgriežoties pie filmu ražošanas – Crystal LED B-series  paneļi ļauj aizstāt slavenos zaļos ekrānus. Tostarp tamlīdzīgas tehnoloģijas tika izmantotas, filmējot seriālu “The Mandalorian”.

Jaunie paneļi būs pieejami vasarā, bet cenas pagaidām nav zināmas. Tomēr tie ir specializēti produkti, kas paredzēti lielām kompānijām – tāpēc arī cenas būs atbilstošas.

 

Video – Sony Crystal LED

Avots: Sony

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top