Tehnoloģijas

Sony laiž klajā HT-S2000 3.1ch Dolby Atmos soundbar akustisko sistēmu īstam mājas kinozāles efektam

Sony laiž klajā HT-S2000 3.1ch Dolby Atmos soundbar akustisko sistēmu īstam mājas kinozāles efektam

Kompānija Sony laidusi klajā jaunāko HT-S2000 3.1ch Dolby Atmos / DTS:X soundbar akustisko sistēmu, kas nodrošina īstu kinematogrāfisku telpisko skanējumu, izmantojot Vertical Surround Engine un S-Force PRO Front Surround tehnoloģijas. Pateicoties uzlabotajām tehnoloģijām, HT-S2000 modelis radīs trīsdimensionālās skaņas izjūtu pat tad, kad skaņa ir stereo. Centrālais skaļrunis nodrošinās izcili dzidru skaņu, bet iebūvētais dubultais zemo frekvenču skaļrunis izcels basus. Turklāt HT-S2000 modelis ir pirmā saderīgā ierīce jaunajai Sony | Home Entertainment Connect lietotnei.

Izmantojot Vertical Surround Engine un S-Force PRO Front Surround tehnoloģijas, HT-S2000 soundbar modelis rada virtuālu, daudzdimensionālu telpisko skaņu, lai lietotājs pilnībā var izbaudīt Dolby Atmos un DTS:X sniegtās audio iespējas. Pateicoties Sony unikālajām tehnoloģijām, šis modelis nodrošina iespaidīgu skaņas pieredzi un nav nepieciešami papildu skaļruņi. Vertical Surround Engine funkcija raida skaņu virs klausītāja, tostarp S-Force Pro funkcija izplata skaņu no sāniem, lai radītu īstu kinozāles sajūtu, atrodoties mājās.

Šis soundbar ļaus izbaudīt trīsdimensiju telpisko skaņu ne tikai ar telpiskā skaņas formāta saturu, bet arī stereo, tāpat var piekļūt dažādām lietotnēm un straumēt mūzikas vai video saturu no viedtālruņa, izmantojot Bluetooth vai iebūvēto Wi-Fi. Sony unikālā tehnoloģija spēj atdalīt skaņas – balsi, skaņas efektus, mūzikas instrumentus – individuāli, tādējādi radot vēl aizraujošāku pieredzi, klausoties dažādu veidu audio saturu.

Kristāldzidra skaņa un bagātīgas basu skaņas

HT-S2000 modelim ir divi centrālie skaļruni, kas rūpējas par izteikti skaidru un dzidru skaņu, bet iebūvētais dubulto zemfrekvenču skaļrunis ļauj izbaudīt spēcīgas basu skaņas. Skaļruņi darbojas kopā, lai nodrošinātu plaša diapazona dzidru skaņu visā telpā. Sony X-balanced Speaker Unit ir galvenā tehnoloģija, kas ļauj sasniegt augstākus skaņas decibelus (dB), nemazinot audio kvalitāti un izceļot vokālu.

Jauna Home Entertainment Connect lietotne

Audio sistēmas uzstādīšana un lietošana būs vienkāršāka nekā jebkad agrāk ar Sony | Home Entertainment Connect lietotni. Lietotne ļaus piekļūt sistēmas iestatījumiem, atrisināt tehniskas problēmas, regulēt skaņas iestatījumus un skaļumu, izmantojot viedtālruni. Tāpat tā piedāvās noderīgu informāciju, piemēram, ieteikumus dažādu funkciju efektīvākai izmantošanai, kā arī atgādinās par programmatūras atjauninājumiem u.c.

Uzlabota mājas kino pieredze

Lai klausīšanās pieredzi padarītu vēl aizraujošāku, sistēmai iespējams pievienot Sony bezvadu aizmugurējos skaļruņus (SA-RS3S) un izbaudīt pilnīgāku mājas kinozāles pieredzi. Papildus pieejamais bezvadu zemās frekvences skaļrunis (SA-SW5 / SA-SW3) radīs vēl intensīvākus basus. Savienojot to ar saderīgu BRAVIA televizoru, audio sistēmas iestatījumu izvēlnē automātiski parādīsies BRAVIA un lietotājs to varēs viegli un ērti kontrolēt.

Domājot par ilgtspēju

Sony mājas audio sistēmu produkti ir radīti ne tikai izcilam skaņas baudījumam, bet arī, rūpējoties par apkārtējo vidi. Sony ir apņēmušies izmantot mazāk plastmasas  gan pašos produktos, gan iepakojumā. Svarīgi, ka jau HT-S2000 soundbar modelī vairākas produkta daļas ir veidotas no pārstrādātas plastmasas. Aptuveni 95% no iepakojuma ir izgatavots no otrreizēji pārstrādāta papīra un papīra materiāliem, lai samazinātu plastmasas izmantošanu.

Cenas un pieejamība

Jaunais HT-S2000 modelis ir pieejams iegādei kopš jūlija, un tā aptuvenā cena ir 499 eiro.

Vairāk informācija pieejama: https://www.sonylatvija.com/home-theatre-sound-bars/products/ht-s2000

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top