Tehnoloģijas

Sony paziņo par sadarbību ar Zoom

Sony paziņo par sadarbību ar Zoom

Tagad Zoom videokonferences iespējams pārraidīt arī no BRAVIA televizoriem

Sony nācis klajā ar paziņojumu par sadarbību ar komunikāciju tehnoloģiju uzņēmumu Zoom Video Communications – turpmāk Zoom videokonferences būs pieejamas arī Sony BRAVIA televizoros, kuri ir saderīgi ar BRAVIA CAM. Šī partnerība ļaus lietotājiem ērti no savas viesistabas sazināties ar draugiem, ģimenes locekļiem un kolēģiem. Sony BRAVIA ir pirmais televizoru zīmols, kas atbalsta Zoom TV lietotni Google Play veikalā.

Izmantojot Zoom BRAVIA televizoros, lietotāji varēs izmantot visas funkcijas, kas padara to par vienu no vadošajām video komunikācijas platformām. Tas ietver video saziņu TV ekrānā, ekrāna kopīgošanu un sadarbības rīkus. Lietotāji varēs izmantot arī BRAVIA CAM uzlabotās funkcijas, piemēram, spēju noteikt skatītāja pozīciju, lai optimizētu attēlu un skaņu atbilstoši telpas videi un skatīšanās attālumam, ietverot arī žestu kontroli, video tērzēšanu un daudzas citas funkcijas. Tas viss ir iespējams ar vienkāršu iestatīšanu – izmantojot ar BRAVIA CAM saderīgu televizoru, atliek tikai lejupielādēt lietotni Zoom no Google Play veikala un atvērt to ar televizora tālvadības pulti.

Atsevišķos BRAVIA televizoros, kuri ir saderīgi ar BRAVIA CAM, Zoom lietotne ir pieejama jau no šīs vasaras sākuma. Papildu informācija par visiem Sony televizoriem pieejama te.

Plašāka informācija par Zoom pieejama ZOOM vietnē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top