Visas ziņas

Kas Sony PlayStation 5 DualSense konrolierim “vēderā” (Video)

Par Sony PlayStation 5 jaunā kontroliera DualSense galvenā odziņa ir taktilā atdeve un adaptīvie trigeri. Un kamēr japāņi stāsta par šīs tehnoloģijas sniegtajām priekšrocībām – tikmēr blogeris TronicsFix izjauc kontrolieri un atklāj visu maģiju.

Kontrolieris ir viegli izjaucams: konstrukcija turas uz fiksatoriem un četrām skrūvēm. Pirmais pāris ir paslēpts aiz melna plastmasas ieliktņa, bet otrais – aiz pogām L1 un R1.
Sony vēl nav atklājis kontroliera parametrus, taču blogeris, izjaucot ierīci, noskaidroja, ka akumulators ir kļuvis lielāks un jauda ir 1560 mAh. Dualshock 4 ir uzstādīts 1000 mAh bloks. Kursorsviras ir tādas pašas, un, visticamāk – arī DualSense īpašnieki saskarsies ar “drifta” problēmu.

Kontrolierim ir arī progresīvāka vibroatdeves sistēma. Sony ir nomainījusi “motoriņus”, pievienojot atsevišķu čipu to vadībai, bet trigeri tikuši pie īpaša mehānisma, kas nospiežot var radīt spriegumu. Piemēram, to izmantojot Ratchet & Clank: Rift Apart spēlētājs varēs kontrolēt šāvienus no katra divstobru bises stobra.

Visticamāk, ka veikalu plauktos kontrolieri parādīsies kopā ar pašas PlayStation 5 relīzi, kas paredzēta 19. novembrī.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top