Tehnoloģijas

Sorosa ģimenes birojā apstiprinātas investīcijas bitkoinā (Video)

Sorosa ģimenes birojā apstiprinātas investīcijas bitkoinā

Miljardiera Džordža Sorosa ģimenes birojs investējis bitkoinā, – intervijā Bloomberg apstiprināja Soros Fund Management izpilddirektore (CEO) Dona Ficpatrika.

Saskaņā ar viņas teikto – kompānijai “ir dažas monētas”. Ficpatrika kriptovalūtu nosauca par mazāk interesantu, salīdzinot ar “DeFi un tamlīdzīgiem izmantošanas variantiem”.

“Es esmu pārliecināta, ka bitkoins tiek izskatīts tikai kā inflācijas hedžēšana. Kriptovalūtu tirgus kapitalizācija ir pārsniegusi 2 triljonus dolāru ar 200 miljoniem lietotāju visā pasaulē, tāpēc es domāju, ka tā tagad ir meinstrīmā”, – viņa paziņoja.

  1. gada jūnijā mediji vēstīja, ka Soros Fund Management atļāvusi klientiem tirgot pirmo kriptovalūtu un dažus citus digitālos aktīvus. Par tādiem investīciju firmas plāniem Bloomberg kļuva zināms jau 2018. gadā.

Atgādinām – investoru interesi par bitkoinu Ficpatrika iepriekš skaidroja ar pandēmiju un tās izraisīto ekonomisko krīzi.

Pats Soross 2018. gada sākumā kriptovalūtu nosauca par finanšu burbuli, taču paredzēja, ka tas nepārsprāgs – atšķirībā no citiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top