Visas ziņas

Spānijas regulators neļauj kompānijām rīkot ICO

Spānijas regulators neļauj kompānijām rīkot ICO

Spānijas Nacionālā vērtspapīru tirgus komisija (CNMV) apstiprinājusi, ka tā nav pilnvarojusi nevienu organizāciju īstenot tokenu sākotnējo izvietošanu (ICO).

Regulējošā institūcija šonedēļ publicējusi oficiālu paziņojumu, kurā tika uzsvērts, ka aģentūra līdz šim nav autorizējusi un nav pārbaudījusi kādus projektus ICO sektorā. Tādējādi CNMV uzsvēra, ka jebkādā oficiālā dokumentācijā vai cita dokumentācijā, kas nosūtāma potenciālajiem ICO investoriem, jābūt iekļautam iesniegumam par atteikšanos no atbildības, kas paskaidro, ka projektu “nav pārbaudījusi CNMV vai jebkāda cita administratīva institūcija”, vai analogiem formulējumiem šai sakarā.

Regulators uzsvēra, ka jebkāda ar ICO saistīta dokumentācija, kas apgalvo ko citu, ir nevietā, ja vien tekstu iepriekš nav oficiāli izskatījusi vai apstiprinājusi aģentūra. Organizācijas pārstāvji arī piebilduši, ka tādu tokenu gadījumā, kas uzskatāmi par vērtspapīriem, tokenu pārdošanai zem noteiktā sliekšņa nav nepieciešams regulējošās institūcijas apstiprinājums.

Šo slieksni nosaka tokenu izlaide mazāk kā 5 miljoniem eiro apmērā, kas paredzēti mazāk nekā 150 mazumtirdzniecības investoriem, vai gadījumos, kad investīciju minimālā summa uz vienu investoru ir ne mazāk kā 100 000 eiro. Tomēr regulatora pārstāvji atzīmējuši:

“Tas nav atkarīgs no fakta, ka kompānijas, kas sniedz investīciju pakalpojumus, dalība var būt nepieciešama saskaņā ar LMV (Spānijas likums par vērtspapīru tirgu) 35.3 panta noteikumiem un saskaņā ar nosacījumiem, kas izklāstīti CNMV publicētajos kritērijos saistībā ar šo jautājumu”.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top