Tehnoloģijas

Spēlē pilnā skaļumā: Logitech G iepazīstina ar straumēšanas rīkiem, kas palīdz satura veidotājiem strādāt skaidri un pārliecinoši

Spēlē pilnā skaļumā: Logitech G iepazīstina ar straumēšanas rīkiem, kas palīdz satura veidotājiem strādāt skaidri un pārliecinoši

Yeti GX, Litra Beam LX un Yeti Orb ir izstrādāti, lai ļautu spēlētājiem brīvu vaļu radošām izpausmēm, un nodrošina izcilu veiktspēju un aizraujošu spēles pieredzi.

Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) zīmols un vadošais spēļu tehnoloģiju un aprīkojuma inovators, šodien laida tirgū trīs jaunus progresīvus produktus, kas pārdefinē spēļu un straumēšanas pieredzi, proti, divus jaunus mikrofonus Logitech G Yeti GX, Logitech G Yeti Orb un jaunu gaismu light Logitech G Litra Beam LX. Turklāt Logitech G paziņo, ka Logitech G Litra Beam augstākās klases straumēšanas lampai un Logitech G Compass statīvam tiks mainīts zīmols, lai izmantotu Logitech G zīmolu un iepakojumu.

Spēlētāji vairāk nekā jebkad agrāk spēlēšanas laikā veido saturu un veic straumēšanu, un lieliskā satura nodrošināšanas pamatā ir augstākās klases apgaismojums un skaņa. Radošo panākumu nodrošināšanai ir svarīgi izmantot apraides stila audio un profesionāla līmeņa apgaismojumu, kas var novērst to, ka video izskatās garlaicīgs un skan izkropļoti. Lieliska skaņa un apgaismojums ļauj spēlēt kopā un izpausties kopienai neatkarīgi no tā, vai tērzējat ar draugiem Discord, vairojat savu kopienu Twitch, vai pārraidāt tūkstošiem sekotāju YouTube.

“Blue Microphone un Logitech G dizaina un inženierijas eksperti sadarbojas, lai radītu unikālu spēļu mikrofonu ar profesionālas kvalitātes audio un daudzām spēlētājiem pielāgotām funkcijām,” saka Vincents Borels, Logitech G viceprezidents. “Mēs saprotam, ka spēlētāji vēlas iesaistīties un dalīties pieredzē ar savu auditoriju. Tiem, kuri spēlē arī citu priekam, šis rīks ļauj spēlēt kopā un izpausties visai kopienai.”

Spēlē pilnā skaļumā: Logitech G iepazīstina ar straumēšanas rīkiem, kas palīdz satura veidotājiem strādāt skaidri un pārliecinoši

Logitech G Yeti GX

Izmantojot Logitech G inovācijas, šie trīs jaunie produkti ir aprīkoti ar tādām svarīgām tehnoloģijām kā LIGHTSYNC RGB tehnoloģija, kas nodrošina dziļāku iegremdēšanos spēlē, integrāciju ar Logitech G GHUB programmatūru, kas nodrošina pielāgotus gaismas efektus, un BlueVOICE! atbalstu ar mūsu jaunajiem mikrofoniem. Tagad lietotāji var paplašināt savu Logitech G ekosistēmu un ar personalizētām krāsām un tēmām iezīmēt, kādu spēļu saturu viņi rada.

Pamatojoties uz ikonisko Yeti dizainu, Yeti GX ir augstākās klases, apraides stila spēļu mikrofons ar dinamisko kapsulu tehnoloģiju, kas nodrošina nepārspējamu audio veiktspēju, un pirmo reizi Yeti GX izmanto klasisko ritentiņu no ikoniskajām Logitech G spēļu pelēm, lai ar vienu roku kontrolētu mikrofonu. Yeti GX ir arī superkardioīda skaņas uztveršanas shēma, kas paaugstina balss kvalitāti, vienlaikus novēršot telpas trokšņus, taustiņu klikšķus un citas fona skaņas.

Logitech G Yeti Orb

Logitech G Yeti Orb

Yeti GX viedā audio bloķēšana bloķē ideālos audio iestatījumus ar vienkāršu ritentiņa nospiešanu, nodrošinot vienmērīgu skaņu un automātisku pastiprinājuma regulēšanu, lai novērstu pārklāšanos un samazinātu fona traucējumus. Logitech G Blue VO!CE tehnoloģija ļauj straumētājiem pielāgot skaņu un izvēlēties kādu no dažādiem filtriem, uzlabojot pamata skaņas signālu no mikrofona un radot pielāgotus skaņas efektus.

Yeti GX ir USB spraudņa un atskaņotāja mikrofons, kas nodrošina ērtu iestatīšanu un straumēšanu. Yeti GX ir saderīgs arī ar Blue Compass statīvu un drīzumā arī ar Compass statīva atjaunināto Logitech G versiju.

Yeti Orb ir glīts, kamerai piemērots USB spēļu mikrofons, kas nodrošina savā klasē labāko audio veiktspēju un ērtu lietošanu. Yeti Orb ir paredzēts spēlētājiem, kas vēl nav uzsākuši straumēšanu, un ir veidots ar pielāgotu kondensatora kapsulu, kas nodrošina racionalizētu izskatu satura radīšanai, kā arī aprīkots ar RGB logotipu un statusa apgaismojumu ar pielāgojamiem apgaismojuma efektiem, kuriem var piekļūt pirms straumēšanas vai tās vidū. Atšķirībā no citiem šobrīd tirgū pieejamiem mikrofoniem Yeti GX un Yeti Orb nodrošina maksimālu skaņas spiedienu, kas ir lieliski optimizēts mūsdienu spēlētājiem un satura veidotājiem. Spriedzes pilnajos brīžos, kad balss skaņa ir skaļāka, piemēram, intensīvu apšaudes cīņu un kauju laikā, Yeti GX un Yeti Orb samazina izkropļojumus un ar Blue VO!CE tehnoloģijas filtriem pielāgo balss skaņas, lai radītu jautrus efektus un pasargātu no apcirpšanas, un tas viss ir pieejams G HUB lietotnē.

Spēlē pilnā skaļumā: Logitech G iepazīstina ar straumēšanas rīkiem, kas palīdz satura veidotājiem strādāt skaidri un pārliecinoši

Logitech G Litra Beam LX

Litra Beam LX ir augstas kvalitātes apgaismojuma virsotne – divpusēja RGB straumēšanas atslēgu gaisma ar TrueSoft tehnoloģiju, kas veido un novirza gaismu, lai ikviens vienmēr varētu izskatīties pēc iespējas labāk.

Izmantojot LIGHTSYNC RGB, Litra Beam LX 16 miljoni krāsu kombināciju ļauj spēlētājiem personalizēt krāsu motīvus, pārvēršot savu studiju rozā izgaismotā miera ostā, virtuālā gaismas šovā vai atdzīvinot video ar to noskaņu, ko viņi jūt attiecīgajā dienā.

Logitech G TrueSoft tehnoloģija nodrošina kinematogrāfisku krāsu precizitāti un uzlabotu izkliedi, lai novērstu asas ēnas ar regulējamu spilgtumu, krāsu temperatūru no siltas sveču gaismas līdz vēsai zilai (2700K – 6500K) un RGB iestatījumiem. Litra Beam LX ir sertificēts kā drošs straumēšanai visas dienas garumā un ir izturējis visstingrākās UL testēšanas vadlīnijas.

Turklāt Logitech G paziņo par pilnīgu atbalstu visām ierīcēm ar LIGHTSYNC un Windows Dynamic Lighting, tiklīdz tas būs pieejams. Windows Dynamic Lighting ir jauns RGB apgaismojuma rīks operētājsistēmā Windows 11, kas ļauj lietotājiem koordinēt efektus daudzu zīmolu izstrādājumos ar RGB funkcijām, tagad arī Logitech G. Šī jaunā iespēja paplašina jau tā jaudīgo LIGHTSYNC vadību tādām ierīcēm kā Litra Beam LX un Logitech G peles, tastatūras un austiņas, nodrošinot pilnīgi vienotu un aizraujošu spēļu pieredzi.

Spēlē pilnā skaļumā: Logitech G iepazīstina ar straumēšanas rīkiem, kas palīdz satura veidotājiem strādāt skaidri un pārliecinoši

Cenas un pieejamība

Yeti GX un Yeti Orb tagad ir pieejami melnā krāsā, bet Litra Beam LX grafīta krāsā – vietnē LogitechG.com, Best Buy un Amazon ASV un Kanādā, kā arī atsevišķos pasaules tirgos par attiecīgi 159,99 €, 69,99 € un 159,99 € mazumtirdzniecības cenām. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, apmeklējiet www.logitechg.com.

Spēlē pilnā skaļumā: Logitech G iepazīstina ar straumēšanas rīkiem, kas palīdz satura veidotājiem strādāt skaidri un pārliecinoši

Par Logitech G

Logitech G, Logitech International zīmols, ir pasaules līderis datoru un konsoļu spēļu aprīkojuma jomā. Logitech G nodrošina visu līmeņu spēlētājiem nozarē vadošās tastatūras, peles, austiņas, peles paliktņus un simulācijas produktus, piemēram, rullīšus un nūjas, kas ir iespējamas, pateicoties novatoriskajam dizainam, jaunākajām tehnoloģijām un dziļai aizraušanās ar spēlēm. Logitech International ir dibināts 1981. gadā. Tā galvenā mītne atrodas Lozannā, Šveicē, un tas ir Šveices publiskais uzņēmums, kas atrodas SIX Exchange Šveices biržā (LOGN) un Nasdaq Global Select Market (LOGI) tirgū. Atrodiet Logitech G vietnē logitechG.com, uzņēmuma blogā vai @LogitechG.

Logitech un citas Logitech zīmes ir Logitech Europe S.A un/vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes vai reģistrētas preču zīmes un/vai tā filiāles ASVcitās valstīs. Visas pārējās preču zīmes ir to attiecīgo īpašnieku īpašums.

Bezvadu datorpeles Logitech Pebble Mouse 2 M350S apskats

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top