Tehnoloģijas

Spēlei Counter-Strike apritējuši 25 gadi

Counter-Strike

Kulta spēle Counter-Strike svin savu 25. gadadienu un ceturtdaļgadsimta laikā spēle ir tikai vairojusi savu popularitāti.

Pirms ceturtdaļgadsimta, 1999. gada 19. jūnijā, pasaule ieraudzīja Half-Life modifikāciju, kas gadu vēlāk pārtapa patstāvīgā projektā.

Pirmā modifikācijas beta versija tika izstrādāta tikai dažu nedēļu laikā. Tā prasīja tikai 8 MB atmiņas vietas un ietvēra desmit ieročus un spēles kartes cs_siege , cs_mansion , cs_wpndepot un cs_prison . No režīmiem bija tikai ķīlnieku glābšanas režīms.

2000. gada novembrī spēle tika izdota ar nosaukumu Counter-Strike 1.0, 2003. gada septembrī pasauli ieraudzīja vēlākā versija Counter-Strike 1.6.

Nākamais lielais solis bija 2012. gadā iznākušais Counter-Strike: Global Offensive, bet pēc 11 gadiem pasaule ieraudzīja pilnvērtīgu jaunu daļu Counter-Strike 2 formā.

Counter-Strike joprojām ir viena no populārākajām spēlēm pasaulē. Ikdienas tiešsaistes spēlētāju skaits šobrīd ir pārliecinoši pārsniedzis 1 miljonu, un rekords ir vairāk nekā 1,8 miljoni, kas ir trešais labākais rādītājs vietnē Steam. To apsteidz tikai PUBG un Palworld.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top