Visas ziņas

Spēles, kuras jūs varējāt palaist garām 2020. gadā

Labas spēles 2020. gada

Foto: Florian Olivo / Unsplash.com

2020. gadā iznāca daudz labu lielu un ne tik lielu spēļu, par kurām daudzi no jums ir dzirdējuši. Assassin’s Creed Valhalla, The last of Us Part II, Spider-Man: Miles Morales, DOOM Eternal, Mafia: Definitive Edition, Ori and the Will of the Wisps — un tas ir tikai neliels aizejošā gada interesantāko projektu saraksts. Bet ir arī mazi projekti, kuri, iespējams, nav bijuši pamanīti un īpaši reklamēti.

The Pedestrian

Vienkārša un stilīga, bet ne pārāk liela, kas noteikti piesaistīs jūsu uzmanību. Ideāli piemērota tiem, kuriem nav daudz laika spēlēt. Spēlē jums tiek piedāvāts iejusties ceļa zīmes (kas brīdina par gājējiem uz ceļa) cilvēciņa lomā. Tas ir tas pats cilvēciņš melnā krāsā uz oranžā fona, kurš ārzemju ceļa zīmē brīdina par gājējiem uz ceļa. Pārkārtojiet un pārvietojiet ceļa zīmes un pārejiet no vienas uz otru, lai atrisinātu mīklas un noskaidrotu, kāpēc ir tieši tāda spēles stratēģija. Spēle ir interesanta, tā neprasa daudz laika un sniedz patīkamas emocijas.

Spēli “The Pedestrian” var spēlēt datorā, savukārt “PlayStation” tā būs pieejama 2021. gada janvārī.

Yes, Your Grace

Vēl viena spēle, kurā nav daudz darbības, bet tā ir ar interesantu sižetu. Spēles stāsts ir šāds: jūs esat pils karalis. Jums ir savi padotie, ģimene, kaimiņi un arī ienaidnieki. Jūsu uzdevums ir pieņemt lēmumus, kas ne vienmēr ir vienkārši. Jūs esat atbildīgs par iekšējiem ģimenes un ārējiem diplomātiskajiem lēmumiem, no kuriem ir atkarīga jūsu karaļvalsts nākotne.
Spēles “Yes, your Grace” sižets ir diezgan lineārs, bet tomēr ir dažādi spēles attīstības un nobeiguma ceļi. Un tā nav pils pārvaldības stratēģijas spēle, bet gan drīzāk ir vizualizēts teksta kvests, kur jūsu pieņemtajiem lēmumiem ir noteiktas sekas. Atkal spēle tiem, kuri vēlas spēlēt interesanta sižeta spēli, pārāk neiespringstot. Spēle ir pieejama datorā, Nintendo Switch un Xbox.

Heaven Dust

Vieglākais veids, kā aprakstīt šo spēli, ir spēles “Resident Evil” miniversija. Spēles autori neslēpj, ka ir iedvesmojušies no šīs spēles, un tas ir tikai nācis par labu spēles “Heaven Dust” izveidei. Spēlē ir gandrīz viss kā “Resident Evil”, tikai viss ir skatāms no augšas, pavisam mazs un necenšas jūs nobiedēt vai iznīcināt. Ir laboratorija ar slepeniem pētījumiem, ir zombiji, ir ieroči, ir ierobežots inventārs un zāles.
Atslēgu atrašana durvju atvēršanai, statuju pārbīdīšana, lai atrisinātu mīklas, un šaušana pa zombijiem – viss ir ļoti interesanti un aizraujoši. Šo spēli var izspēlēt pāris vakaros un tā rada tikai pozitīvas emocijas.
Spēli var spēlēt datorā un Nintendo Switch.

Art of Rally

Arkādes rallija spēle. Daudz dažādu mašīnu, trases, kā arī pāris spēļu režīmi, tostarp arī brīvais. Pirmkārt, spēle “Art of Rally” pārsteidz ar savu vizuālo stilu un mūziku. Patīkama un spilgta Low-Poly grafika kombinācijā ar dinamisku retroveivu, kas padara spēli ļoti saistošu. Rallija sacensības tiek spēlētas ar skatu no augšas, pat bez stūrmaņa, ir ļoti neparasta sajūta.
Neskatoties uz to, ka šī ir arkādes spēle, “Art of Rally” joprojām izaicina, taču tajā pat laikā tā necenšas jūs pārbaudīt, bet vēlas dalīties ar jums priekā un mīlestībā uz ralliju. Vienīgais “Art of Rally” trūkums ir vadība: to ir jāpielāgo, pretējā gadījumā jums būs grūti driftēt. Bet pēc tam jums atliek tikai izbaudīt skaistus lēcienus un precīzu bīstamo pagriezienu izbraukšanu
“Art of Rally” var spēlēt datorā.

Elderborn

Kas notiktu, ja jūs apvienotu “DOOM” (2016) dinamiku ar “Dark Souls” pasaules mehāniku un “Conan the Barbarian” vidi? Rezultāts –  spēle “Elderborn”. Uzreiz ir jāatzīmē, ka spēle ir ar programmēšanas kļūdām, pie tā ir jāpierod, un tad arī jums izdosies gūt pozitīvas emocijas no šīs spēles.
Spēlē tiek izmantoti tikai tuvcīņas ieroči: zobeni, cirvji, šķēpi un nekādu lielgabalu. Jūsu uzdevums — izskaitļot jūsu ienaidnieku viltīgās cīņas kombinācijas, apkarot tos un nokļūt līdz bosiem, lai arī tos uzveiktu. Sitiet, blokķējiet pretsitienus, izvairieties no bultām, un atkal sitiet. Ienaidnieki pastāvīgi centīsies jūs panākt, jums būs ļoti ātri jāreaģē uz visu, savādāk zaudēsiet dzīvību.
Spēle nav īpaši liela, taču tās pabeigšana var aizņemt nedaudz ilgāku laiku, jo, visticamāk, jūs bieži zaudēsiet dzīvību. Bet cīņas šeit ir dinamiskas un aktīvas, tāpēc atgriešanās tajās būs tikai iepriecinošas. Un atcerieties, ka nāve šajā spēlē padarīs jūs stiprāku.
“Elderborn” var spēlēt datorā, tiek veidota versija konsolēm.

Medieval Dynasty

Mierīga spēle par apmetnes celšanu viduslaikos. Spēls sižets: jūs nolemjat uzsākt jaunu dzīvi un doties uz mazu ciematu, kur ar vietējo iedzīvotāju piekrišanu varat apmesties: cērtiet kokus, medījiet dzīvniekus, būvējiet mājas, veidojiet darbarīkus, audzējat dažādus augus un tiecaties pēc labklājības.
Jūs varat arī palīdzēt tuvējiem ciematiem, palīdzot tiem darbā, vai arī varat uzaicināt iedzīvotājus uz savu ciematu, lai jums palīdz. Precējieties, radiet bērnus un attīstiet savu apmetni. Neskatoties uz izdzīvošanas elementu ne tik lielo klāstu, dzīves uzturēšana nav grūta, taču ciemata pārvaldīšana ir nopietnāks uzdevums. Ļoti jauks vizuālais stils un interesants atradums, ļauj jums izbaudīt spēli, nevis tajā ciest. Meditatīva un mierīga spēle, kas var ievilkties daudzas stundas.
“Medieval Dynasty” var spēlēt datorā.

Totally Reliable Delivery Service

Jautra sadarbības spēle par preču piegādi. Spēles sižets: jūs atrodaties uz salas, kur ir jāveic preču piegāde. Jūsu uzdevums — pēc iespējas ātrāk nogādāt preču kravu no punkta A uz punktu B, izmantojot visus pieejamos līdzekļus.
Lai spēle būtu interesantāka, spēles personāžs ir no želejas, un tas pastāvīgi nokrīt, izmet visu no rokām vai pat noslīd no kalna.
Spēlē “Totally Reliable Delivery Service” jūs pastāvīgi piedzīvosiet smieklīgus monentus. Piemēram, preču krava teju iekrīt bezdibenī, bet jūs tomēr paspējat preci piegādāt laikā.
Spēlējiet kopā ar kādu vai labāk pa četriem. Pāris jautri vakari ar draugiem ir garantēti.
“Totally Reliable Delivery Service” var spēlēt datorā, Xbox, PlayStation, Switch un pat mobilajā telefonā.

Šī bija interesantāko mazpazīstamo 2020. gada spēļu izlase.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top