Visas ziņas

Jauna informācija par Spider-Man Miles Morales

Jauna informācija par Spider-Man Miles Morales

Insomniac Games dalījusies ar jaunu informāciju par Spider-Man: Miles Morales, pastāstot par jaunā “Zirnekļcilvēka” īpatnībām, spēles sižetu un dažādām versijām PS4 un PS5.

Spider-Man: Miles Morales iznāks jau 12. novembrī esošās un nākamās paaudzes Sony konsolēs. PlayStation 5 spēle var darboties divos režīmos: produktīvajā ar 4K un 60 FPS, un arī precīzajā ar 4K un 30 FP, un ar papildu efektiem.

Parastajā PlayStation 4 Spider-Man: Miles Morales darbosies ar 1080p un 30 FPS, bet PS4 Pro ļaus spēlēt 4K un 30 FPS.

Kas attiecas tieši uz pašu spēli, tad Mailzs iegūs jaunas spējas, kuras nebija pieejamas Pīteram Pārkeram. Spider-Man: Miles Morales spēlētāji varēs izmantot Venoma uzbrukumus, kas, pēc izstrādātāju teiktā, pārvērš Mailzu pilnīgi citā Zirnekļcilvēkā. Piemēram, varonis varēs uzlēkt piecu metru augstumā vai veikt dadz spēcīgāku uzbrukumu.

Mailzam būs pieejams arī maskējums, kas ļaus nepamanāmi piekļūt pretiniekam un pēkšņi uzbrukt.

Insomniac Games atklāja arī dažus galvenos Zirnekļcilvēka ienaidniekus, kuri parādīsies Spider-Man: Miles Morales spēlē. Piemēram – varoņa pirmais boss būs Degunradzis, kurš aizbēdzis no ieslodzījuma. Pret Mailzu nostāsies arī Tinkerers, kurš ļoti atšķiras no oriģinālā 1963. gada varoņa. Tagad tā ir “jauna, atlētiska meitene”, kura sazinās, izmantojot balss moduli.

Video – Spider-Man Miles Morales

Sony parāda PS5 iespējas ar Spider-Man: Remastered piemēru

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top