Tehnoloģijas

Sācies pasaules čempionāts hokejā! Sporta fanu ceļvedis sporta pasākumu baudīšanai, neizejot no mājām

Sācies pasaules čempionāts hokejā! Sporta fanu ceļvedis sporta pasākumu baudīša-nai, neizejot no mājām

Cilvēki, kuriem patīk sports, bieži iedalās divās kategorijās: tie, kas paši sporto, un tie, kas labprāt izvēlas skatīties, kā pasaules labākie sportisti cīnās par panākumiem, kamēr atpūšas uz dīvāna. Cilvēkiem, kuriem patīk just līdzi saviem iecienītākajiem sporta veidiem, neizejot no mājām – “LG Electronics” apkopojis dažus noderīgus padomus, kā pacelt sporta skatīšanās pieredzi pavisam jaunā līmenī.

Premium attēla kvalitāte uzvaras gūšanai

Lai skatoties hokeja čempionātu, sajūta būtu tāda kā atrodoties tribīnēs kopā ar faniem, protams, ka svarīgi kādā televizorā skatāties spēli. Vai zināt kāds ir ideālais televizors izcilai sporta spēļu skatīšanās pieredzei? Tas noteikti ir televizors ar vairāk nekā 100 miljonu pašizgaismojošu apakšpikseļu liela izmēra ekrānā SIGNATURE modeļa televizors ar 8K izšķirtspēju, kuru papildina izteiksmīgi melnās krāsas toņi, bagātīgākās un dzīvākās krāsas, kā arī plašs skatīšanās leņķis, kas lieliski noder, kad pie jums ciemos ieradušies draugi.

Turklāt šie televizori sporta cienītājiem nodrošina sevišķi īpašu – Sports Alert funkciju. Tā palīdzēs jums sekot līdzi jūsu iecienītākajām sporta spēlēm, sūtot paziņojumus par spēles sākumu, par rezultāta izmaiņām spēles laikā un ļaujot jums uzzināt gala rezultātu, līdzko beigusies spēle – pat ja televizorā uzslēgts cits kanāls vai darbojas satura straumēšanas lietotne.

Lielisks ēdiens + lielisks sports = neaizmirstami brīži

Gardi ēdieni un sports vienmēr ir bijusi lieliska kombinācija. Ja spēles skatīšanās laikā izvēlaties baudītu veselīgas uzkodas, jūs varat pagatavot vienu no vieglākajām uzkodām – dārzeņu grozu, kurā jūs varat ievietot sagrieztus visus jūsu iecienītākos dārzeņus. Taču, ja jums kārojas kas saldāks, varat pagatavot saldētu augļu maisījumu, kas spēles karstumā atveldzēs. Savukārt īstiem čipsu cienītājiem veselīga alternatīva būs biešu čipsi. Tos iespējams pagatavot, plānās šķēlītēs sagriežot bietes, aplejot tās ar eļļu un garšvielām un tad cepot cepeškrāsnī vien pāris minūtes.

Sācies pasaules čempionāts hokejā! Sporta fanu ceļvedis sporta pasākumu baudīša-nai, neizejot no mājām

Atrodiet labāko TV skatīšanās pozīciju

Kad par televizoru un ēdienu esam parūpējušies, izcilai sporta skatīšanās pieredzei vēl nepieciešama tikai vienai lieta – jāatrod ideālā vieta, no kuras skatīties. Tā kā sporta pārraižu skatīšanās laikā mēs parasti paliekam vienā vietā ilgāku laika periodu, ir arī svarīgi saprast, kura pozīcija jums ir visērtākā.

Daži uzskata, ka tā dēvētā sfinksas pozīcija ir vislabākā, lai skatītos televizoru. Atgādinot milzīgo, noslēpumaino figūru, kuras vārdā šī pozīcija ir nosaukta, skatītājs guļ uz vēdera ar paceltu galvu pret ekrānu, kamēr viņa apakšdelmi balstās uz spilvena. Tiem, kas priekšroku dod sēdēšanai taisni dīvānā, aiz muguras lejasdaļas novietots spilvens var būt labs veids, kā justies ērti līdz pēdējai svilpei.

Savukārt, ja vēlaties uz dīvāna atrasties pilnībā horizontālā pozīcijā, iespējams, varat investēt “slinkajās” vai “horizontālajās” brillēs, kas pagriež attēlu, ko skatāties, par 90 grādiem, lai jūs varētu skatīties sev iecienīto pārraidi, pat nepaceļot galvu. Un, ja esat tas aizrautīgais tips, kas bieži izlej dzērienu, lecot kājās, lai priecātos par rezultātu vai izšķirošu spēli aizsardzībā, mēs ļoti iesakām dīvāna paliktņus. Tāpat kā krūzīšu turētājs automašīnā, tikai tāds, kas paredzēts jūsu dīvāna malai. Šie paliktņi var paglābt jūsu drēbes un dīvānu no traipiem, lai jums spēles laikā nenāktos veikt ārkārtas tīrīšanu.

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics Inc. ir globāls tehnoloģiju un ražošanas inovators, kas veic darbību vairāk nekā 100 pasaules vietās un nodarbina vairāk nekā 70 000 cilvēku. LG, kura tirdzniecības apjoms pasaulē 2018.gadā veidoja 54,4 miljardus ASV dolāru, veido piecas struktūrvienības – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Vehicle Component Solutions un Business Solutions. LG ir pasaulē vadošs televizoru, ledusskapju, gaisa kondicionieru, veļas mazgājamo mašīnu, tostarp LG SIGNATURE produktu un LG ThinQ produktu ar mākslīgo intelektu ražotājs. Lai iegūtu papildu ziņas un informāciju par LG Electronics, lūdzu, apmeklējiet LGnewsroom.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top