Visas ziņas

Spotify prezentē savu pirmo mūzikas atskaņotāju automašīnām

Spotify Premium ierīce
“Car Thing” ir mūzikas atskaņotājs “Spotify Premium” lietotājiem
Uzņēmums “Spotify”, kuram ir tāda paša nosaukuma mūzikas straumēšanas pakalpojums, ir radījis savu pirmo mūzikas atskaņotāju automašīnām ar nosaukumu “Car Thing”.

“Car Thing” ir paredzēts “Spotify Premium” maksas abonementa lietotājiem, tas nodrošina piekļuvi mūzikai un podkāstiem. Ir aprīkots ar 4-collu sensora ekrānu un navigācijas pildspalvu, kā arī atbalsta balss vadību. Mūzikas atskaņotājam ir arī četras pogas, ko lietotājs var pielāgot, lai ātri piekļūtu tādām funkcijām kā iecienītākie mūzikas atskaņojumi, podkāsti vai atskaņošanas saraksti.

Spotify Premium ierīce Car Thing
“Car Thing” ļauj atskaņot mūziku no viedtālruņa mūzikas atskaņotājā, savienojumam var izmantot Bluetooth, USB un AUX ieeju; mūzikas atskaņotājs arī atbalsta Android Auto un Apple CarPlay platformas. Atskaņotājs ir saderīgs ar viedtālruņiem, izmantojot iOS 14 vai Android 8 Oreo vai jaunākas operētājsistēmas versijas.

Sākumā “Car Thing” būs pieejams bez maksas, taču tikai ASV un pēc uzaicinājuma atsevišķiem lietotājiem, par piegādi būs jāmaksā tikai 7 ASV dolāri. Kad mūzikas atskaņotājs būs plašāk pieejams, tā cena būs 80 ASV dolāri.

Avots: Spotify

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top