Visas ziņas

SQUID atbalsta valodu skolotājus tiešsaistes nodarbībās

SQUID atbalsta valodu skolotājus tiešsaistes nodarbībās
STOKHOLMA – 2020. gada 6. maijs

SQUID App skolotāju komanda ir uzsākusi atbalstu angļu valodas skolotājiem tiešsaistes apmācībās, piedāvājot bezmaksas programmu SQUID Learning English. Pēdējās nedēļās skolotāji visā pasaulē ir saskārušies ar negaidītu izaicinājumu, jo liela daļa darba ir jāpārvieto tiešsaistē. Tādēļ SQUID App piedāvā mācību materiālus valodu skolotājiem, kuri ietver jaunākos un svarīgākos notikumus pasaulē.

SQUID bezmaksas iknedēļas vēstule satur idejas un padomus tiešsaistes angļu valodas nodarbībām. Papildus tiek izsūtīti arī vingrinājumi, kurus iespējams izmantot arī citos bezmaksas un plaši zināmos programmatūras rīkos, piemēram, Google Docs un Skype. Vēstulē ietvertās PDF darba lapas aptver balansētu tēmu klāstu, ieskaitot ziņas par COVID-19, kā arī citus
stāstus, ļaujot angļu valodas skolotājiem plānot nodarbības, kas vislabāk atbilst viņu skolēnu vajadzībām un interesēm.

Lejupielādējiet PDF paraugu šeit.

SQUID Learning English palīdz arī tiem, kas vēlas uzlabot savas angļu valodas zināšanas ārpus klases. Lietotāji var atrast “Learning English” kategoriju SQUID lietotnē, kura iekļauj interaktīvus mācību komplektus, kas balstīti uz jaunākajām ziņām. Katru komplektu veido oriģināls, aktuāls raksts no populāra avota angļu valodā, kā arī divi interaktīvi vingrinājumi, lai uzlabotu vārdu krājumu un lasīšanas izpratni. Līdzīgi kā informatīvā vēstule skolotājiem, arī “Learning English” sadaļa piedāvā lielu rakstu un vingrinājumu izvēli no vidēja līdz pat augstam saprašanas līmenim.

SQUID lietotnē pieejama arī kategorija “Easy News” ar jaunumiem angļu valodā, kas piemēroti angļu valodas iesācējiem.  “Viens no labākajiem veidiem, kā iemācīties jaunu valodu, ir lasīt interesantus un būtiskus jaunumus šajā valodā,” saka Johans Othelius, SQUID dibinātājs un izpilddirektors. “SQUID Learning English kategorija piedāvā plašu tēmu klāstu, tāpēc mēs esam pārliecināti, ka tajā kaut ko var atrast ikviens.”

Par SQUID:

SQUID App (Njuice AB) ir mediju tehnoloģiju uzņēmums, dibināts Stokholmā, Zviedrijā. SQUID ir strauji augoša ziņu lietotne, kuras mērķauditorija ir “Millennials” paaudze Eiropā un Latīņamerikā. Lietotne kopumā ir pieejama vairāk nekā 50 valstīs. SQUID App ir saņēmusi ļoti labas lietotāju atsauksmes App Store, Google Play Store un Huawei AppGallery, kā arī ļoti pozitīvu atspoguļojumu plašsaziņas līdzekļos. SQUID ir arī ziņu satura nodrošinātājs Huawei Assistant un Huawei Browser mobilajos pakalpojumos.

Vairāk informācijas meklēt vietnē www.squidapp.co.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top