Visas ziņas

Starbucks kafejnīcās varēs norēķināties ar bitkoiniem

Starbucks par bitkoiniem – platforma Bakkt aktivizēs uz patērētājiem orientētu lietotni
Kriptovalūtu platforma Bakkt paziņojusi par lietotnes aktivizēšanu, ar kuru patērētāji varēs norēķināties tirdzniecības vietās – tostarp populārajā Starbucks kafejnīcu tīklā.

Bakkt produktu direktora Maika Blandida paziņojumā teikts, ka lietotnes aktivizēšana notiks 2020. gada pirmajā pusē, turklāt Starbucks būs pirmais pievienotais partneris.

“Mēs laidīsim klajā lietotni patērētājiem, lai atklātu digitālo aktīvu un to nosūtīšanas un izsekošanas jauno veidu vērtīgumu. Tirdzniecības vietām būs pieejams plašāks klientu loks ar augstāku pirktspēju”, – raksta viņš.

Blandida arī ļāva saprast, ka lietotne neaprobežosies tikai ar bitkoinu.

“Mūsu izstrādātā modeļa galvenā īpatnība ir paplašināta digitālo aktīvu kopuma atbalsts – tostarp kriptovalūtu, – viņš piebilda.

Atgādinām, ka 2018. gada augustā Starbucks pievienojās platformas Bakkt izveidošanas projekta sākotnējo dalībnieku sastāvam, kas šobrīd piedāvā bitkoinu fjūčerus institucionālajiem investoriem.

Par gaidāmo patērētāju lietotnes laišanu klajā tika paziņots jau martā, lai gan tad tika paredzēts, ka tas notiks vēl līdz šī gada beigām.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top