Tehnoloģijas

Starbucks prezentēs Web3 iniciatīvu

Starbucks Web3

13. septembrī notiks Starbucks Web3 iniciatīvas prezentācija klientu lojalitātes programmas paplašināšanas nolūkā. Kompānija plāno integrēt NFT, kā arī to īpašniekiem nodrošināt piekļuvi ekskluzīvam saturam un citām privilēģijām, – raksta TechCrunch.

Šādus plānus Starbucks izziņoja 2022. gada maijā. Toreiz menedžments paskaidroja, ka neaizstājamie tokeni paplašinās priekšstatu par kafejnīcu tīklu kā “trešo vietu” – telpu starp mājām un darbu. Vadība nesniedza iniciatīvas detaļas.

“NFT integrācija ieviesīs jaunas klientu emocionālās piesaistes metodes un piedāvās plašāku atlīdzību kopumu Starbucks Rewards ietvaros”, – paziņoja izpilddirektors (CEO) Hovards Šulcs konferences ar analītiķiem gaitā.

Top menedžeris uzsvēra, cik svarīgi ir apkalpot zūmeru paaudzes patērētājus. Klienti pašreiz var izmantot Stars lojalitātes punktus pirkumiem kafejnīcās vai lietotnē.

Kompānija par īpašo projekta konsultantu iecēla pasūtījumu un samaksas ar viedtālruņiem, kā arī Starbucks lietotnes arhitektu Adamu Brotmanu. Trešajā fiskālajā ceturksnī drive-through, piegādes un mobilie pasūtījumi veidoja 72% no ieņēmumiem ASV.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top