Tehnoloģijas

Steam Cloud Play — mākoņa servera spēļu bibliotēka ar GeForce NOW atbalstu

Kompānija “Valve” izveido “Steam Cloud Play” — mākoņa servera spēļu bibliotēku ar GeForce NOW atbalstu

Baumas par kompānijas “Valve” mākoņu spēļu pakalpojumu parādījās pagājušajā gadā, un tagad kompānija ir spērusi pirmo soli šajā virzienā.

Kompānija “Valve” ir paziņojusi par jauna piedāvājuma izveidi ar nosaukumu “Steam Cloud Play”. Pagaidām “Cloud Play” darbojas beta stadijā, tāpēc tas ir pieejams ierobežotam lietotāju skaitam.

“Steam Cloud Play” nodrošina lietotājiem piekļuvi mākoņu spēļu pakalpojumiem. Līdz šim “Valve” ir sadarbojusies tikai ar GeForce NOW. Uzņēmums salīdzina esošo tehnoloģiju ar “Steam Remote Play”, kas ļauj spēlētājiem straumēt attēlus no datora uz viedtālruni. “Steam Cloud Play” ir vēl viens spēļu iespēju veids, tikai tagad lietotāji var spēlēt spēles, izmantojot mākoņa pakalpojumu.

Lai izmantotu atjauninājumus, jums ir jālejupielādē GeForce NOW un jāpiesaista tam “Steam” konts. Pēc tam lietotājs varēs izvēlēties spēles no bibliotēkas, izmantojot mākoņa pakalpojumu.

Tāpat ir jāparaksta līgums, lai varētu spēlēt “Steam” spēles, izmantojot NVIDIA platformu. Spēlētāji varēs iegādāties spēles no “Steam” bibliotēkas, taču tagad viņiem būs izvēle spēli spēlēt datorā vai caur GeForce NOW viedtālrunī vai citā ierīcē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top