Visas ziņas

Steem platformā ir noticis vēl viens hardforks

Steem platforma ir restartēta jaunā blokķēdē Hive.io pēc tam, kad tika atklāts Tron Foundation izpilddirektora (CEO) Džastina Sana varas sagrābšanas mēģinājums.

Hive monētas ir iekļautas Bittrex un Probit listingā. Iepriekš hardforku atbalstīja arī Binance.

Jaunajā Hive blokķēdē pārcelti visi dati, tai skaitā decentralizētās lietotnes. Izņēmums ir Steemit – ar kuru Tron Foundation noslēdza stratēģisku partnerību.

Par jauno monētu īpašniekiem nekļuva arī Hive lietotāji, kuri atbalstīja Steem centralizāciju. Apzīmēti kā “Tron marionetes”, viņi nonāca izņēmumu sarakstā.

Aizritējušo hardforku bez ievērības neatstāja Džastins Sans. Tron Foundation izpilddirektors (CEO) tos, kuri bija balsojuši pret viņu, nosauca par “ļaunprātīgiem hakeriem”, kas pārkāpuši “privātīpašuma neaizskaramību”.

Džastins Sans diezin vai vienkārši noskatījās uz notiekošo. Blogeris Girl Gone Crypto apsūdzēja platformu par cenzūru, jo tika dzēst viņa “neitrālais paskaidrojošais video” par gaidāmo hardforku.

Izstrādātāju komanda ir aktivizējusi resursu, kurā lietotāji varēs ziņot par konstatētajām kļūdām un sekot līdz atjaunotās decentralizētās blogu platformas attīstības gaitai.

Hive atgādināja, ka Steem lietotājiem pēc hardforka pieder balss divās ķēdītēs. Tika ziņots, ka potenciālās vienošanās novēršanai starp validatoriem konsensa DPoS mainītajā algoritmā Hive lietotāji iegūs balsošanas tiesības tikai ar tām monētām, kuras tiem pieder ilgāk par 30 dienām.

Tron Foundation izpilddirektors (CEO) Džastins Sans kripto kopienā izpelnījies neviennozīmīgu reputāciju. Atgādinām, ka nesen pret viņu tika vērsti jauni uzbrukumi  sakarā ar mēģinājumiem radīt haipu saistībā ar koronavīrusa epidēmiju.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top