Stellar

Stellar airdrop 125 miljonu USD vērtībā. Kur un kā tos saņemt

 

Stellar izdala 125 miljonus XLM

Viens no lielākajiem Blockchain kripto servisiem šobrīd veic “vēsturē vislielāko monētu izdalīšanu”. Kompānija izdalīs 125 miljonus dolāru vērtībā savus koinus XLM (aptuveni 500 miljoni monētu pēc pašreizējā kursa). Šobrīd airdrop summa katrai adresei vēl tiek precizēta. Airdropā piedalās visi, kam ir maciņš  Blockchain.com

Lai reģistrētos izdalei, pietiek vienkārši noklikšķināt uz konkursa saites. Ievadiet savu e-mail un gaidiet turpmākās instrukcijas.

Monētu izdale ir partnerības rezultāts starp Stellar un Blockchain.

Pēdējos piecos gados kripto par vienu no manām visiecienītākajam lietām ir kļuvusi monētu izdale. Man patīk, ka cilvēki saņem savus pirmos 20 dolārus kriptovalūtā un uzreiz apzinās visu principiāli jaunās finanšu sistēmas potenciālu. To var izdarīt ar daudziem cilvēkiem. Mūsu projekta galvenais jautājums: kā mēs varam palīdzēt miljoniem klientu visā pasaulē veikt savu pirmo transakciju?

Stellar Development Foundation līdzdibinātājs Džeds Makkalebs atzīmēja, ka airdrop ir atslēga “pilnīgākas digitālās ekonomikas” izveidošanai.

Par velti atdodot XLM, mēs aicinām daudzās kopienas veidot tos servisus, kuri tām vajadzīgi. Sadarbojoties ar Blockchain (ņemot vērā vairāk nekā 300 miljonus aktīvo maku kompānijā), mēs vairākas reizes palielināsim Stellar tīkla lietderību un popularitāti.

Atgādinām – oktobrī investēt Stellar nebija tik izdevīgi. Iepriekšējā mēnesī kriptovalūta kļuva gandrīz par 15 procentiem lētāka.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top