Visas ziņas

Apple līdzdibinātājs Stīvs Vozņaks pievienojies blockchain jaunuzņēmumam Equi

 

Leģendārais Apple līdzdibinātājs Stīvs Vozņaks paziņojis, ka sadarbojas ar investīciju kompāniju Equi Capital, Leģendārais Apple līdzdibinātājs Stīvs Vozņaks paziņojis, ka sadarbojas ar investīciju kompāniju Equi Capital, kas orientēta uz kriptovalūtām, ziņo NullTX.

Saskaņā ar Vozņaka teikto – viņš pirmoreiz savā karjerā piedalās blockchain kompānijas darbībā. Viņš arī atzīmējis, ka “viņu pārsteidza kriptovalūtu pamatā esošā tehnoloģija”.

Equi tiek pozicionēta kā alternatīva investīciju firma, kas mazumtirdzniecības un profesionāliem spēlētājiem palīdz iegādāties daļas kompāniju kapitālā.

“Pavisam drīz es būšu iesaistīts blockchain kompānijas darbībā, kuras nosaukums ir Equi, – atzīmē Vozņaks. – Mūsu pieeja neizpaužas jaunas valūtas vai kaut kā neīsta radīšanā, kur cena var būt uzpūsta ar kādu notikumu. Tā ir daļa kompānijā. Tā investē caur tirgus spēlētājiem ar iespaidīgu sasniegumu sarakstu, kuri ieguldījuši, piemēram, daudzdzīvokļu mājās Dubaijā”

Vozņaks tā arī nepateica, kāda tieši būs viņa loma jaunuzņēmumā. Viņš tikai atzīmēja, ka kompānija var tikt reģistrēta blockchain un kriptovalūtām draudzīgajā Maltā.

Turpinot slavēt visus iespējamos user case, izmantojot blockchain, Vozņaks izteicās šādi:

“Es saskāros ar cilvēkiem, kuri strādā nekustamā īpašuma sfērā, ar Uber sistēmām – ar visu, kas ir mūsu dzīvē, un kur tiek veiktas transakcijas, tostarp mazumtirdzniecību, auto tirdzniecību, preču ražošanu… Visur ir iesaistītas bitkoina lietojumprogrammas. Un tam visam ir vērtība”.

Atgādinām – nesen Stīvs Vozņaks blockchain nosauca par burbuli, bet bitkoinu – “vienkārši satriecošs”. Kā arī iepriekš šogad Vozņaks sūdzējās, ka krāpnieki viņam ir nozaguši septiņus bitkoinus.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top