Visas ziņas

Stokholmas Blokķēdes tehnoloģijas forums

Blokķēdes tehnoloģijas forums - 2019g. 11. aprīlī, Stokholmas izstāžu centrs, Alvsjo - Zviedrija
Blokķēdes tehnoloģijas forums – 2019g. 11. aprīlī, Stokholmas izstāžu centrs, Alvsjo – Zviedrija

Zviedrijā un Ziemeļvalstīs ir inovatīva uzņēmējdarbības vide, kurā ir daudz blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas atbalstītāji. 2019. gada 11. aprīlī Zviedrijas blokķēdes tehnoloģijas foruma pārstāvji aicina interesentus no visas pasaules uz Techbook organizēto pasākumu.

Stokholmas blokķēdes tehnoloģijas forums notiks Stokholmas izstāžu centrā, kas atrodas Alvsjo. Šo pasākumu organizē kompānija Techbook, un tas ir veidots, izmantojot tiešsaistes platformu.

Pasākumā būs informatīvas sesijas, un tajā būs dažādas komunikācijas iespējas ar nozares pārstāvjiem. Organizatori vēlās rosināt pasākuma dalībniekus iedziļināties būtiskākajos jautājumos, kas ir saistīti ar blokķēdes tehnoloģiju kopā ar galvenajiem pasākuma runātājiem un pārstāvjiem no blokķēdes tehnoloģijas nozares.

Pasākuma runātāju saraksts vēl tiks atklāts, taču tas vieš pozitīvas cerības, jo viens no pasākuma galvenajiem dalībniekiem būs bijušais Optimizer Invest izpilddirektors, blokķēdes tehnoloģijas nozares pārstāvis un konsultants, kas pasākumu pārstāvēs kā Satura direktors.

“Mana misija un vēlme ir, lai ikviens, kas apmeklē šo pasākumu, tiktu iedvesmots ar jaunām iespējām un dažādu jaunumu sinerģijām, par kurām ir uzzinājis visas dienas laikā.”

Zviedrija šobrīd ir nozīmīgs spēlētājs blokķēdes tehnoloģijas nozarē. Viens no izcilākajiem līdzšinējiem jauninājumiem ir ChromaWay sadarbība ar Zviedrijas kompāniju Lantmäteriet, saistībā ar īpašumtiesību piešķiršanu, kā 2018. gadā ir norādījis Wall Street žurnāls.

Stokholmā ir arī vairāki daudzsološi jauni uzņēmumi, piemēram, pasaulē pirmā drošā koplietošanas ekonomikas platforma „Flype”, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju, un šogad ir ievērojama, jo John McAfee ir kļuvis tās padomdevējs.
Vienas dienas konferences darba kārtība ietver sekojošas apspriedes tēmas: regulas, DAO un decentralizēta pārvaldība, banku darījumi un blokķēde, centralizētās un decentralizētās platformas, investīcijas blokķēdes tehnoloģijā, blokķēdes tehnoloģijas pielietojums biznesā, kā arī būs vairākas intervijas ar vadošajiem speciālistiem. Dienas beigās ir paredzētas īpašas pusdienas.

Stokholmas Blokķēdes tehnoloģijas forums ir ieteicams pasākums ikvienam, kas vēlās iedziļināties jautājumos, kas ir saistīti ar blokķēdes tehnoloģijas pielietojumu. Pasākumā piedalīsies nozares speciālisti un profesionāļi no inovatīvākajiem uzņēmumiem šajā jomā.
Info: Stockholmblockchainforum.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top