TV ekrānos un Kino

“Stranger Things” pēdējās sezonas filmēšana sāksies jau janvārī

"Stranger Things" pēdējās sezonas filmēšana sāksies jau janvārī

Vēl pagājušajā mēnesī “Stranger Things” aktieris Deivids Harbors norādīja, ka drīzumā sāksies seriāla pēdējās sezonas filmēšana. Tagad, saskaņā ar Deadline ziņojumu, filmēšanas sākuma datums ir noteikts 8. janvāris.

Izziņotais datums tomēr ir provizorisks, jo iepriekš tika nosaukts 5. janvāris, bet tagad vairāki avoti apstiprinājuši, ka tas ir 8. janvāris.

Harbors ir apsolījis faniem, ka viņi sniegs tādu seriāla finālu, kādu esam gaidījuši. Aktieris apliecina, ka pēdējā sezona būs augstākās klases meistardarbs, un, ja tā nebūs, viņš aicina rakstīt sūdzības un petīcijas.

Filmas “Stranger Things” veidotāji Mets Difers un Ross Difers nesen atzina, ka viņu piektās sezonas koncepcija ir asaras raisoša:

Mums ir plāns piektajai sezonai, ar kuru mēs iepazīstinājām Netflix, un viņi to ļoti novērtēja. Tas ir emocionāls stāsta noslēgums. Es redzēju raudam vadītājus, kuri nekad iepriekš nebija raudājuši, un tas bija iespaidīgi. Un ne tikai stāsta dēļ, bet arī tāpēc, ka šis darbs ir veidojis tik daudzus mūsu dzīves aspektus. Netflix cilvēki ir bijuši ar mums no paša sākuma, jau septiņus gadus, un ir grūti iedomāties, ka šis ceļojums beigsies.”

Pagaidām vēl nav precīza seriāla jauno sēriju iznākšanas datuma, taču paredzams, ka “Stranger Things””atgriezīsies ar savu pēdējo sezonu 2024. gadā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top