TV ekrānos un Kino

Straumēšanas platformā „Viaplay” jauns oriģināldarbs „The Box”

Straumēšanas platformā „Viaplay” jauns oriģināldarbs „The Box”No 28.novembra platformā „Viaplay” iespējams noskatīties jaunu septiņu daļu drāmu, ko inscenējis pasaulslavenais seriālu „Deksters”, „Noklausīšanās” un „Soprano ģimene” režisors.

„The Box” ir psiholoģiska detektīvdrāma ar pārdabiskiem elementiem, kas stāsta par Kanzassitijas policisti Šaronu Pici (atveido Anna Frīla), kura ir ierauta policijas izmeklēšanā, kas drīz vien pārvēršas murgā, kad īstenību nevar atšķirt no sapņa. Viņas pārinieku Lavelu atveido Aleksandrs Karīms, bet policijas iecirkņa priekšnieka Džeda lomā ir Pēteris Stormare. Seriāls „The Box” ir inscenēts angliski ar starptautisku aktieru sastāvu un radīts Stokholmas „Cirkus”, kur zviedru komanda no „Viaplay Studios” līdz katram sīkumam precīzi uzbūvēja īstu amerikāņu policijas iecirkni ar ģērbtuvēm, kabinetiem, nopratināšanas telpām un visu citu, kas nepieciešams filmai.

Reklāmkadros jeb tīzerī redzams biedējošs atspoguļojums, kā nopratināšanas telpā mirst par kriminālnoziegumu aizdomās turētā, kamēr izmeklētāja Šarona Pici dodas pēc kafijas. Kolēģis Lavels vaino viņu, taču kaut kas nav kārtībā, šķiet, ka policijas iecirknī notiek kas neizskaidrojams. Šķiet, notikumi nomoka Šaronu Pici, kura nezina, kas ir patiess, bet kas nav.

Seriāla režisors ir Stīvs Šils („Deksters”, „Noklausīšanās”, „Soprano ģimene”), un septiņdaļīgā dramatiskā seriāla scenārists ir ievērojamais autors un producents Adi Hasaks, kas sarakstījis scenārijus arī grāvējiem „Shades of Blue” un „Eyewitness”.

Seriālu „The Box” uzņem „Viaplay Studios” ar „Night Train Studios” atbalstu. Sesīlija Nūrmane-Mardela ir producente no „Viaplay Studios”, savukārt izpildproducents no “NENT Group” ir Frēdriks Jungbergs, bet Herberts Leopolds Kloibers ir izpildproducents no „Night Train Media”.

„The Box” ir jaunākais no „Viaplay” starptautiskajiem oriģināldarbiem, kas ietver tādus ievērojamus projektus, kā „Hilma”, „Ļitviņenko”, „Billy The Kid”, „The Swarm” un „The Holiday”.

Par NENT grupu

Nordic Entertainment Group AB (publ.) (NENT Group) straumēšanas pakalpojums „Viaplay” ir pieejams Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā, Islandē, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Polijā. „Viaplay” uzsāks darbību ASV 2021. gadā, Nīderlandē un Apvienotajā Karalistē 2022. gadā un līdz 2023. gada beigām arī Kanādā, Vācijā, Austrijā un Šveicē. Mēs pārvaldām straumēšanas pakalpojumus, televīzijas kanālus, radiostacijas un ražošanas uzņēmumus, un mūsu nolūks ir stāstīt stāstus, saviļņot ļaudis un paplašināt apvāršņus. NENT grupa ar galveno biroju Stokholmā un starptautisku perspektīvu tiek kotēta fondu biržā „Nasdaq Stockholm” (NENT B).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top