Visas ziņas

Ar lietotni Strike var savienot bankas kontu, kriptovalūtu un Lightning Network

Maksajumi internetā ar kriptovalūtu
Lietotne Strike tiecas stimulēt bitkoina un Lightning Network masveida ieviešanu, tos pievienojot tieši personīgajam bankas kontam vai debetkartei.

Izstrādātājs Džeks Mālers 2. jūlijā paziņoja par jaunu lietotni iPhone, Android un Chrome, kas ļauj lietotājiem nosūtīt un saņemt maksājumus bitkoinos un Lightning Network tieši uz bankas kontu un no tā.

Lietotne Strike tagad strādā publiskajā beta versijā, ļaujot mijiedarboties ar bitkoina protokoliem un LN, neizmantojot makus, sidus un kanālus.

Džeks Mālers vēlas panākt, lai bitkoins tiktu plaši atzīts. Tieši tāpēc 2018. gadā viņš izveidoja maka Zap desktopa versiju, kas nodrošina piekļuvi Lightning Network, izmantojot ērtu interfeisu.

Turklāt pagājušajā rudenī Mālers paziņoja par savu nodomu izveidot platformu momentāniem bitkoina pirkumiem, izmantojot debetkartes caur LN. Lietotne Strike ir šīs ieceres rezultāts un ir gājusi tālāk.

Lai gan Strike ļauj veikt tikai vienu bitkoina pirkumu, izmantojot debetkarti vai bankas kontu, to var izmantot naudas pārskaitījumiem un maksājumiem, mikro maksājumiem, tiešsaistes un bezsaites pirkumiem.

Lietotne Strike ļauj arī izmantot profilu strike.me sociālajos tīklos, ļaujot lietotājiem pieņemt bezmaksas maksājumus no jebkuras pasaules vietas ar tiešsaistes QR kodu un momentāni konvertējot tos fiat.

Mālers ir nolēmis, ka noteikumi ir jāievēro – taču vienlaikus ir jāminimizē KYC un AML procedūras. Vairums Strike lietotāju tagad varēs aprobežoties tikai ar sava vārda un tālruņa numura ievadīšanu, lai izmantotu lietotni.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top