Tehnoloģijas

Ņujorkā tika demontēts pēdējais publiskais taksofons

 

Taksofons Ņujorka

Pirmdien Ņujorkā notika nozīmīgs notikums: tika noņemts pēdējais taksofons. Iepriekš telefona būdiņas bija viens no pilsētas simboliem, taču mobilo sakaru izplatības dēļ tās izrādījās nevajadzīgas.

Iniciatīva nomainīt taksofonus visā pilsētā tika uzsākta 2014. gadā, kad Bila de Blazio administrācija ieteica pārskatīt pakalpojuma nepieciešamību. 2015. gadā sāka demontēt ielu taksofonus, lai aizstātu tos ar LinkNYC kioskiem.Šobrīd CityBridge, kas piedāvā tādus pakalpojumus kā bezmaksas tālruņa zvani, Wi-Fi un ierīču uzlāde, ir izstrādājis un uzstādījis pilsētā LinkNYC kioskus.

Tāpat kā mēs esam pārcēlušies no zirga un ratiem uz automašīnu un no automašīnas uz lidmašīnu, digitālā evolūcija ir attīstījusies no taksofoniem līdz ātrdarbīgiem Wi-Fi kioskiem, lai apmierinātu mūsu strauji mainīgās ikdienas komunikācijas vajadzības,” sacīja Ņujorkas Tehnoloģiju attīstības departamenta izpilddirektors Metjū Freizers.

Pēdējais taksofons būs apskatāms Ņujorkas pilsētas muzejā izstādes ietvaros, kas būs veltīta pilsētas dzīvei pirms datoru parādīšanās.

Avots: CNBC

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top