Visas ziņas

Tap projekts – jaunās paaudzes spēļu pasaule

Tap projektsJau kopš kriptovalūtas vēsturiskā sākuma spēles ir vienmēr bijušas daudzu interešu lokā. Tomēr sākotnējie centieni integrēt tās kriptovalūtas pasaulē nebija veiksmīgi, jo nācās saskarties ar dažāda veida grūtībām. Tomēr Tap projekta komanda ir nolēmusi atrisināt pastāvošās problēmas un darboties šajā biznesa nišā.

Pašlaik spēles ir lielā mērā neatkarīgas viena no otras. Tas nozīmē, ka vienā spēlē iegūtajai naudai vai apbalvojumiem citā spēlē netiek piešķirta nekāda vērtība. Ir reti izņēmumi, kad franšīzes spēlēm ir noteikta likviditātes pakāpe, bet šis ir īpašs izņēmums. Tātad vienā spēlē iegūtās vētības attiecas tikai uz konkrēto spēli.  World of Warcraft spēlē iegūto zeltu nevar izmantot, lai iegādātos ieročus vai automašīnas Grand Theft Auto spēlē. Ja spēlētājam ir apnikusi viena spēle vai viņi vienkārši vēlas spēlēt citu spēli, viņu iegūtie punkti jaunajā spēlē netiek ņemti vērā. Tātād vienā spēlē ieguldītais laiks, pūles un nauda citā spēlē vairs nav būtisks.

Spēles kā ekosistēma

Tap pojekta komanda vēlas apvienot visus pasaules spēlētājus un spēles vienā universālā ekosistēmā. Spēlētāji spēles laikā varēs iegūt Ethereum vai Tap monētas (TTT), darbojoties vienotā ekosistēmā. Turklāt spēlētājiem būs iespēja samainīt spēle iegūto naudu uz Tap monētām, lai varētu iegādāties premium lietas vai zeltu citās spēlēs.

Pielāgojot spēles lietu asortimentam Tap monētu vērtību, spēle iegūst reālu vērtību pasaulē. Tap monētām reālajā pasaulē ir noteikta vērtība, un šī vērtību sistēma spēlētājiem ļauj iegūt naudu atbilstoši spēlē ieguldītajām pūlēm un iegūtajiem panākumiem.

Tā kā šai sistēmai ir globāls, virtuāls tirgus, tas nozīmē, ka tai ir noteikta vērtība. Šī ekosistēma būs ļoti izdevīga spēlētājiem. Visiem spēlētājiem būs vienādas iespējas konkurēt un nopelnīt virtuālos naudas līdzekļus. Tā ir sistēma, kurā būs būtiskas iegūtās prasmes un saņemtie apbalvojumi, kas tiks pārvērsti reālos ienākumos.
Tap projekts potenciāli varēs apvienot biljoniem trešās pasaules un attīstīto valstu iedzīvotājus vienotā, globālā ekosistēmā, kas ļaus viņiem gūt ienākumus.

Tap projekta komanda rūpēsies ne tikai par vienlīdzību spēlētāju starpā, bet tā arī varēs palīdzēt novērst pastāvošo nevienlīdzību pasaules ekonomikā.

Kas sagaidāms nākotnē?

Tap projekta komanda pastāvīgi strādā, lai attīstītu savu platformu. Drīzumā mēs varēsim vairāk uzzināt par komandas paveikto darbu. Šī mēneša beigās jau varēs pārliecināties par platformas pirmajām funkcijām, kas balstīsies uz Tap komandas veidoto līgumu.

Jaunākās ziņas par Tap projektu  būs zināmas jūnija beigās. Tajās būs norādīta pirmā spēle, kurā spēlētāji varēs nopelnīt Tap monētas un tirgot, iegādāties virtuālo spēļu lietu asortimentu, būs arī iekļauti Unity un Unreal Engine spraudņi, lai spēļu izstrādātāji varētu iekļaut Tap monētas savās spēlēs.

Kāpēc šis projekts ir īpašs?

Tap projekta komanda ir noteikusi valūtas konversijas metriku. Spēlē iegūto naudu varēs konvertēt uz Tap tokeniem, atbilstoši tap monētu patenta menānismam. Kad patents tiks izstrādāts, ekosistēmas struktūra būs publiski zināma un ikvienam būs iespēja izprast metriku, pēc kuras Tap monētas tiks pārdotas.

Turklāt patents Tap projekta komandai nodrošinās īpašumtiesības uz izstrādāto platformu, kas nozīmē, ka projekta komanda varēs sevi prezentēt kā pirmos kripto-spēļu nišas iekarotājus.

TAP projekta mājas lapa tapproject.net

Video par projektu TAP

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top