Tehnoloģijas

“Tech Mahindra” paziņo par aizraujošām karjeras iespējām Latvijā

“Tech Mahindra” paziņo par aizraujošām karjeras iespējām Latvijā

Uzņēmums “Tech Mahindra” (NSE: TECHM), vadošais pasaules mēroga tehnoloģiju konsultāciju un digitālo risinājumu sniedzējs dažādu nozaru uzņēmumiem, paziņo par visaptverošu iniciatīvu paplašināt savu darbaspēku Latvijā. Šī jaunā darbā pieņemšanas programma atspoguļo “Tech Mahindra” apņemšanos veicināt sadarbību ar vietējiem talantiem, vienlaikus nodrošinot augstas kvalitātes pakalpojumus saviem globālajiem klientiem.

Lai stiprinātu savu Biznesa apstrādes pakalpojumu (BPS) piedāvājumu reģionā, “Tech Mahindra” mērķtiecīgā darbā pieņemšanas programma piedāvā vairākas vakances. Darba piedāvājumi ir pieejami klientu atbalsta profesionāļiem ar svešvalodu prasmēm, kuri pārvalda tādas valodas kā nīderlandiešu, zviedru, vācu, somu, norvēģu, dāņu un poļu, kā arī komandu koordinatoriem, komandu vadītājiem un kvalitātes analītiķiem. Šiem amatiem nav nepieciešama iepriekšēja pieredze, un vakances pašlaik ir atvērtas pretendentiem, kuriem ir pamatzināšanas darbā ar datoru un labas problēmu risināšanas spējas, praktizējot uz klientu vēlmēm orientētu pieeju.

“Uzņēmuma “Tech Mahindra” apņemšanās pieņemt darbā Latvijas talantus apliecina mūsu vēlmi veicināt attīstību starptautiskā līmenī ar daudzpusīgu kompetenci, jo mūsu komanda ir mūsu lielākā vērtība. Izmantojot tehnoloģiju sniegtās priekšrocības, mēs vēlamies palīdzēt saviem klientiem strauji paplašināt biznesa darbību un gūt panākumus. Mēs aicinām pieteikties kandidātus, kuri vēlas kļūt par daļu no iekļaujošas komandas, kuras pamatā ir inovācijas, izcilība un kopīga izaugsme,” norāda Birendra Sen, “Tech Mahindra” Biznesa procesu pakalpojumu vadītājs.

Pievienošanās uzņēmumam “Tech Mahindra” sniedz vairākas priekšrocības potenciālajiem darbiniekiem. “Tech Machindra” ir starptautiski novērtēts uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 145 000 profesionāļu no vairāk nekā 70 dažādām valstīm, kas apkalpo vairāk nekā 1100 klientus. Potenciālie darbinieki var sagaidīt pasaules līmeņa darba vidi un sadarbības pieredzi. Papildu konkurētspējīgam atalgojumam darbiniekiem Latvijā tiek nodrošināta augstākās kvalitātes privātā medicīniskā apdrošināšana, OVP (obligātā veselības pārbaude), karjeras izaugsmes iespējas un atbalstoša darba vide. Turklāt “Tech Mahindra” hibrīda darba modelis nodrošina elastību un darba-privātās dzīves līdzsvaru, ļaujot darbiniekiem attīstīties gan personīgajā, gan profesionālajā dzīvē.

“Tech Mahindra” ar nepacietību gaida talantīgus cilvēkus, kuri ir gatavi kļūt par daļu no komandas un veicināt uzņēmuma izaugsmi reģionā. Ieinteresētie kandidāti aicināti sūtīt savu CV uz [email protected].

“Tech Mahindra” nodrošina plašu pakalpojumu klāstu, tostarp konsultācijas, informācijas tehnoloģijas, uzņēmuma lietojumprogrammas, biznesa procesu pakalpojumus, inženiertehniskos pakalpojumus, tīkla pakalpojumus, klientu pieredzes un dizaina pakalpojumus, AI un analīzi, kā arī mākoņa un infrastruktūras pakalpojumus. Tas ir pirmais Indijas uzņēmums pasaulē, kam piešķirts Ilgtspējīgu tirgu iniciatīvas “Terra Carta” zīmogs par aktīvu vadošo lomu, lai radītu klimatam un videi labvēlīgu nākotni. “Tech Mahindra” ir daļa no “Mahindra Group”, kas dibināta 1945. gadā un ir viena no lielākajām un cienītākajām daudznacionālajām uzņēmumu federācijām. Plašāka informācija pieejama mājaslapā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top